Rebel Wilson została mamą! "Córka urodzona przez surogatkę"

Rebel Wilson ogłosiła na Instagramie, że została mamą. Aktorka opublikowała pierwsze zdjęcie pociechy. Gwiazda zdradziła też, że skorzystała z usług surogatki.

Rebel Wilson to popularna australijska aktorka, znana głównie z talentu komediowego. Jakiś czas temu gwiazda dokonała coming outu i ogłosiła, że jest w związku z kobietą. Teraz przyszła pora na kolejną ogromną zmianę w życiu artystki. Wilson właśnie powitała na świecie córką.

Zobacz wideo Rebel Wilson ucztuje w basenie na wakacjach

Rebel Wilson została mamą. Nie potrafię opisać miłości, jaką ją obdarzyłam

Rebel Wilson podzieliła się z fanami radosną nowiną. Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie córki. Dziewczynka otrzymała imiona Royce Lillian. Gwiazda przyznała, że od lat marzyła o dziecku. Ostatecznie postanowiła skorzystać z usług surogatki. Artystka we wzruszających słowach podziękowała wszystkim, którzy pomogli jej spełnić marzenie.

Z dumą ogłaszam narodziny mojego pierwszego dziecka, Royce Lillian, urodzonej w zeszłym tygodniu przez surogatkę. Nawet nie potrafię opisać miłości, jaką ją obdarzyłam, jest pięknym cudem! Jestem na zawsze wdzięczna wszystkim, którzy byli w to zaangażowani, przygotowywałam się do tego od lat… Szczególnie chciałem podziękować mojej wspaniałej surogatce, która ją nosiła i urodziła z taką troską. Dziękuję za pomoc w założeniu własnej rodziny, to niesamowity prezent. Najlepszy prezent! - napisała na Instagramie.

Aktorka dodała, że jest niesamowicie podekscytowana nową rolą.

Jestem gotowa dać małej Roycie całą miłość, jaką można sobie wyobrazić. Szybko się uczę… Dużo szacunku dla wszystkich mam! Jestem dumna, że dołączyłam do waszego klubu - zakończyła wpis Wilson.
 

Jakiś czas temu gwiazda wyznała, że pomimo utraty wagi ma problemy z zajściem w ciążę. Aktorka cierpi także na zespół policystycznych jajników, który również może powodować problemy z płodnością.

Mam złe wieści i nie mam z kim się dziś nimi podzielić... ale czuję, że muszę to komuś powiedzieć. Do wszystkich kobiet mających problemy z płodnością: rozumiem was. Wszechświat rządzi się tajemniczymi prawami i czasami wszystko wydaje się bez sensu. Ale mam nadzieję, że światło w końcu przebije się przez wszystkie ciemne chmury - napisała na Instagramie w maju ubiegłego roku.

W komentarzach pod najnowszym postem Rebel Wilson pojawiły się gratulacje od fanów z całego świata, a także kolegów i koleżanek z branży.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.