Natalia Siwiec w ogniu krytyki. Internautka zarzuca jej "promowanie chorej chudości". Odpowiedziała

Natalia Siwiec w mediach społecznościowych została ostro skrytykowana. Internautka nie szczędziła mocnych słów. Celebrytka weszła w dyskusję.

Natalia Siwiec niedawno poinformowała o odejściu z życia publicznego i wycofaniu się z show-biznesu.Celebrytka od kilku miesięcy spełnia największe marzenia i na stałe przebywa z rodziną za granicą. Mimo zniknięcia ze świata celebrytów Natalia Siwiec bardzo aktywnie prowadzi konto w mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje kawałki z codziennego życia w urokliwym Meksyku. Teraz spotkała się z dość nieprzychylnym odbiorem. Jedna z internautek ostro skomentowała jej szczupłą sylwetkę, zarzucając przy tym zachęcanie do głodzenia się i promowanie niezdrowego wyglądu. 

Zobacz wideo Fryzjerka Natalii Siwiec była zaskoczona wyglądem jej włosów

Natalia Siwiec zapytana o zaburzenia odżywiania. Opowiedziała o największej traumieNatalia Siwiec wycofuje się z show-biznesu. Zdradza, dlaczego

Natalia Siwiec skrytykowana za sylwetkę. Weszła w dyskusję z internautką

Natalia Siwiec uwielbia pokazywać urywki z życia na Instagramie. Celebrytka ostatnio zamieściła nowy post reklamujący produkty do opalania. Na zamieszczonym zdjęciu pozuje w skąpym kostiumie kąpielowym, odsłaniając płaski i umięśniony brzuch. Natalia Siwiec od dawna promuje zdrowy tryb życia, podkreśla, że stale się bada. Twierdzi, że preferuje także zdrową dietę i regularną aktywność fizyczną. To ma  mieć wpływ na utrzymanie jej figury w dobrej formie. Pod najnowszym postem jedna z internautek ostro skrytykowała jej postawę. Nie przebierając w słowach, zarzuciła celebrytce przesadne i restrykcyjne odchudzanie, promowanie chorej diety i niezdrowego wyglądu. 

Promowanie chudości, chorej chudości (...). Piękne zdjęcie pani Natalio, ale patrząc na każdą kość przykrytą skórą bez grama tłuszczu, wpadam tylko w żałość i kompleksy (...). Pytanie, czy ja jestem gruba, czy pani po prostu promuje chorą chudość, bo każde pani zdjęcie jest coraz bardziej odchudzone. Patrząc na ten trend, zaczynam myśleć, czy ja powinnam przestać jeść? Bo jestem grubasem (...) - napisała internautka na Instagramie.
 

Natalia SiwiecSiwiec uczy, jak rozmawiać z dziećmi o narkotykach. Kontrowersyjne teorie

Natalia Siwiec nie zostawiła sytuacji bez komentarza. Niemalże natychmiast odpowiedziała na nieprzyjemny przytyk. 

Bądź taka, jaka jesteś! Bądź taka, jak się dobrze czujesz! Nie taka, jak inni. Ja nie zacznę więcej jeść, by przytyć ze względu na kogoś. Ja czuje się dobrze, tak jak wyglądam. Nie głodzę się, wyniki mam książkowe, czuje się świetnie (...). Każdy lubi coś innego - odpowiedziała na Instagramie.

Co myślicie o tej wymianie zdań? 

Więcej o: