Magdalena Stępień pokazała nagranie z synem. Mówi, co dało jej bycie mamą

Magdalena Stępień opublikowała nagranie ze szczęśliwym synem. Zwróciła się do niego i podziękowała.

Magdalena Stępień po śmierci syna ograniczyła aktywność w mediach społecznościowych. Już wcześniej profil na Instagramie służył jej, aby zdobywać pomoc w ratowaniu dziecka oraz informować obserwatorów o kolejnych etapach leczenia. Niestety z czasem modelka była zmuszona zabrać głos w sprawie afer z udziałem byłego partnera i ojca Oliwiera, Jakuba Rzeźniczaka. Nawet ostatnio Stępień wydała oświadczenie, bo piłkarz zaatakował ją publicznie. Znacznie częściej modelka jednak publikuje nagrania i zdjęcia zmarłego chłopca. Na najnowszym zwraca się do niego i mu dziękuję.

Zobacz wideo Magdalena Stępień o Rzeźniczaku: Jestem zastraszana

Magdalena Stępień publikuje nagranie syna. Podziękowała mu

Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka opublikowała na InstaStories nagranie Oliwiera, który próbuje raczkować. W tle słychać smutną piosenkę. Do filmiku Stępień dołączyła krótki tekst. Podziękowała w nim synowi.

Dziękuję synku, że nigdy się nie poddałeś i nauczyłeś mnie, jak nigdy się nie poddawać. Choć to takie trudne.

InstaStories Magdaleny StepieńInstaStories Magdaleny Stepień Fot. @magdalena__stepien

Magdalena StępieńMagdalena Stępień przechadza się po plaży i mówi o bólu

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się w nie najlepszej atmosferze. Ich związek rozpadł się, kiedy modelka była w ciąży. Piłkarz szybko znalazł nową miłość, a jego była partnerka zajęła się opieką nad synem. Gdy Oliwier miał kilka miesięcy, wykryto u niego rzadki nowotwór wątroby. Niestety, dziecka nie udało się uratować i pod koniec lipca chłopiec zmarł. Rodzice w zupełnie inny sposób przeżywają żałobę. Magdalena Stępień znajduje ukojenie w publikacji zdjęć na Instagramie, gdzie może liczyć na wsparcie obserwatorów. Piłkarz nie obnosi się ze stratą. Za to publikuje radosne kadry z narzeczoną.

Więcej o: