Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, jak mieszka. Wrażenie robi złota podłoga w łazience. Wow!

Paulina Sykut-Jeżyna wraz z rodziną mieszka w pięknym apartamencie w centrum Warszawy. Przyglądamy się, jak gwiazda Polsatu urządziła swoje gniazdko.

Mieszkanie Pauliny Sykut-Jeżyny jest bardzo nowoczesne. Widać, że prezenterka śledzi najnowsze trendy, ponieważ wnętrza są stylowo urządzone. Sami zobaczcie.

Małgorzata Socha, Martyna WojciechowskaKurdej-Szatan i Przetakiewicz zaszalały z wystrojem kuchni. Podgląfamy wnętrza

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna w modnym, zwierzęcym wzorze

Tak mieszka Paulina Sykut-Jeżyna. Króluje wyważona elegancja

W mieszkaniu Pauliny Sykut-Jeżyny dominują jasne barwy. Zarówno w kuchni, jak i połączonym z nią salonie ściany pomalowane są na biało. Świetnie się to komponuje z dopasowanymi kolorystycznie frontami szafek. Z tego schematu wyłamują się jedynie ciemne blaty, które "wchodzą" na część ściany. Całość dopełnia drewniana podłoga. We wnętrzu nie brakuje również roślin. 

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna Instagram/@paulinasykutjezyna

Więcej zdjęć z mieszkania Sykut-Jeżyny w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Na nieco inne rozwiązanie Paulina Sykut-Jeżyna zdecydowała się w sypialni. Na jednej ze ścian widzimy współgrające z podłogą panele. Uwagę zwraca też elegancki, pikowany zagłówek. Pokój sprawia wrażenie niezwykle przytulnego. 

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna Instagram/@paulinasykutjezyna

Zdecydowanie najpiękniejszym wnętrzem w całym apartamencie jest pokój jej córki. Różowe zasłony, mnóstwo zabawek, miękkich poduszek, a także łóżko w kształcie domku - Róża może pochwalić się prawdziwym królestwem. 

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna Instagram/@paulinasykutjezyna

Do znajdującego się w centrum Warszawy apartamentu Paulina Sykut-Jeżyna przeprowadziła się kilka lat temu. Mogłoby się wydawać, że prezenterka nie może narzekać na brak przestrzeni, ponieważ do dyspozycji ma aż 200 metrów kwadratowych. Okazuje się jednak, że wraz z mężem zastanawiają się nad kupnem czegoś większego. 

Mamy plany, aby przeprowadzić się do większego apartamentu lub ewentualnie domu. Już zaczynamy szukać i zobaczymy, jak będzie. Będzie większe mieszkanie, będziemy myśleć o dzieciach - powiedziała jakiś czas w rozmowie z "Faktem".

Jeżeli jesteście ciekawi, jak Paulina Sykut-Jeżyna urządziła salon i taras, to koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie tam również kadry z jej łazienki, a także garderoby.

Kamila Boś 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Kamila zdradza, jaki ma patent na przytyki w sieci

Więcej o: