"Rolnik szuka żony". Kamila mierzyła się z hejtem. Teraz zdradza, jak sobie poradziła. "Przyznaję się do tego"

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś zdradza, jak radzić sobie z hejterami w sieci. Uczestniczka ósmej edycji hitowego show TVP ma oczywisty i sprawdzony patent.

Po udziale w programie "Rolnik szuka żony" Kamila Boś na stałe zagościła w polskim show-biznesie. Ostatnio brylowała na imprezie modowej Party Fashion Night. Kamila podczas nagrań do ósmej serii programu Telewizji Polskiej wzbudziła największe kontrowersje wśród widzów. Kobieta mierzyła się ze sporym hejtem. W najnowszej rozmowie z portalem internetowym zdradza, jaki ma sposób na nieprzyjemne komentarze i docinki w sieci. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin pokazała, jak zmieniło się jej ciało półtora tygodnia po porodzie

Rolnik szuka żony dom Michała"Rolnik szuka żony". Tak mieszkają rolnicy. Każda panna dostała własną sypialnię

"Rolnik szuka żony". Kamila zdradza, jaki ma sposób na hejterów

Kamila Boś stała się niekwestionowaną gwiazdą ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Dzięki zgłoszeniu do programu kobieta zdobyła ogromną popularność. Podczas udziału w hitowym show pobiła rekord listów, które otrzymała od mężczyzn. Niestety, nie udało się jej odnaleźć upragnionej miłości, za to cieszy się sporym zainteresowaniem mediów i internautów. Oczywiście nie brakuje złośliwych komentarzy i niemiłych przytyków. Losy byłej uczestniczki "Rolnik szuka żony" śledzi ponad 160 tysięcy obserwujących. Będąc osobą publiczną, trzeba być uodpornionym na hejt. Kamila w rozmowie z portalem Party zdradziła, jaką sprawdzoną metodę stosuje. 

Mam bardzo mało tych złych wiadomości, rzadko cokolwiek dostaję przykrego. Przyznaję się do tego, że jeśli jest typowy hejter, to go blokuję, bo po co mamy sobie uprzykrzać życie wzajemnie? - powiedziała Kamila Boś w rozmowie z Party.

Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Przyjazd kandydatek. Ciężarna Klaudia "Boję się oceniania"

Śledzicie na bieżąco losy uczestników programu? Premierowy odcinek "Rolnik szuka żony" już 23 października o godzinie 21:15 na antenie TVP 1.  

Więcej o: