Anna Lewandowska o macierzyństwie. "Miewam chwile zwątpienia". Na jej post reaguje Georgina Rodriguez

Anna Lewandowska przyznała, że jako mama czasami ma wyrzuty sumienia i chwile zwątpienia. Na jej post zareagowała partnerka Cristiano Ronaldo - Georgina Rodriguez.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na Instagramie i regularnie publikuje informacje na temat życia zawodowego i prywatnego. Tym razem wrzuciła do sieci post, w którym wyznała, że nie jest jej łatwo łączyć obowiązki z wychowywaniem Klary i Laury. W trudnych chwilach może jednak liczyć na wsparcie bliskich. 

Małgorzata Socha, Martyna WojciechowskaKurdej-Szatan i Przetakiewicz zaszalały z wystrojem kuchni. Podgląfamy wnętrza

Zobacz wideo Anna Lewandowska wybrała się z Klarą do fryzjera

Szczere wyznanie Anny Lewandowskiej: Miewam chwile zwątpienia 

Anna Lewandowska nie tylko motywuje kobiety do prowadzenia aktywnego trybu życia, edukuje w dziedzinie zdrowego odżywiania i zachęca do zmiany nawyków żywieniowych, ale również jest właścicielką kilku biznesów. Oprócz tego u boku męża uczestniczy w imprezach branżowych, które odbywają się na całym świecie. Internautki były bardzo ciekawe, jak w tak napiętym grafiku znajduje przestrzeń, aby spędzić czas z córkami. Lewa postanowiła zaspokoić ciekawość fanek. 

Dostaję od was mnóstwo zapytań, w jaki sposób godzę rolę mamy z innymi aktywnościami i wyjazdami? Cóż - nie jest to łatwe… Tam, gdzie mogę, zabieram dziewczynki ze sobą. Jeśli nie jest to możliwe, to pomagają nam nasze kochane babcie i niania - napisała Lewandowska.

W dalszej części wpisu przyznała, że rzeczywistość wcale nie jest tak kolorowa, jak mogłoby się to wydawać w mediach społecznościowych. Podobnie jak inne mamy ona również miewa gorsze chwile. 

Jak wy również miewam chwile zwątpienia i wyrzuty sumienia, że nie mogę być we wszystkich miejscach jednocześnie. Czy znacie takie powiedzenie szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko? Myślę, że to bardzo ważne, abyśmy w natłoku codziennych obowiązków pamiętały także o sobie - swoich marzeniach i celach…
 

W sekcji komentarzy fanki podzieliły się własnymi przemyśleniami na ten temat. 

Tak ja dla moich dzieci robię wszystko, żeby były szczęśliwe. Jak one są szczęśliwe to ja również.
Znam to uczucie.

Słowa Lewandowskiej nie umknęły uwadze Georginy Rodriguez. Pod postem ukochana Ronaldo zostawiła emotikonę z sercem. Trenerka odpisała jej w ten sam sposób.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/@annalewandowskahpba

Przemysław Kossakowsi i Martyna WojciechowskaPrzemysław Kossakowski zadrwił z Martyny Wojciechowskiej?

Więcej o: