Wkurzony noworodek ma już dwa lata. Tak dziś wygląda dziewczynka

Dziewczynka, którą okrzyknięto wkurzonym noworodkiem ma już dwa lata. Została tak nazwana za sprawą zabawnego zdjęcia wykonanego tuż po narodzinach. Fotka małej Isabeli była hitem sieci. Wiemy, jak dziś wygląda.

Isabela Pereira de Jesus, to dziewczynka, która zdobyła popularność tuż po narodzinach. Wszystko przez nietypowe zdjęcie, które wykonał fotograf i udostępnił w sieci. Można na nim zauważyć, jak maleńki noworodek marszczy brwi i przybiera niezadowolony wyraz twarzy. Rodzina nie spodziewała się, że fotka ich dziecka szybko stanie się hitem internetu. Dziś dziewczynka ma już dwa lata, a rodzice twierdzą, że pierwsze ujęcie małej Isabeli idealnie oddaje jej charakter.

Wkurzony noworodek ma już dwa lata. Jak aktualnie wygląda Isabela?

Dziewczynka urodziła się poprzez cesarskie cięcie 13 lutego 2020 roku w Rio de Janeiro. Rodzina chciała, aby ten jeden z najważniejszych momentów w ich życiu został zapamiętany na długo. Nie spodziewali się, że fotografia dopiero co urodzonej Isabeli obiegnie świat i stanie się tak popularna. Zdjęcie zostało wykonane przez brazylijskiego fotografa Rodrigo Kunstmanna, który opublikował je na Facebooku. Szybko obiegło media i wywołało prawdziwą furorę. Dziś Pereira de Jesus posiada nawet konto na Instagramie, prowadzone przez jej opiekunów, które jest chętnie śledzone przez internautów. Isabela doczekała się ponad dziewięciu tysięcy obserwujących, ale liczba stale rośnie.

 
 

Rodzice Isabeli często wspominają pierwszą fotografię córki i twierdzą, że kadr idealnie ukazuje jej osobowość. Podkreślają, że dziewczynka potrafi być nieznośna, a kiedy jest niezadowolona, robi dokładnie tę samą minę, co na słynnym zdjęciu.

Więcej zdjęć Isabeli znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.