Uczestniczka "Milionerów" usłyszała pytanie o klub, w którym gra Robert Lewandowski. Aj, bardzo się pomyliła

W 584. odcinku "Milionerów" zagrała pani Katarzyna z Warszawy. Problemy miała już przy pytaniu za tysiąc złotych. Uczestniczka nie miała pojęcia, w jakim klubie gra obecnie Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski to zdecydowanie najpopularniejszy polski piłkarz i nasza duma narodowa. Wydaje się, że wiemy o nim wszystko albo prawie wszystko. Okazuje się jednak, że pytanie o Lewandowskiego przysporzyło uczestniczce "Milionerów" sporo problemów. Najprawdopodobniej większość Polaków poradziłaby sobie z tym pytaniem bez większego kłopotu. 

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

Milionerzy odc. 583"Milionerzy". Pytanie o nakrycie głowy jednego z mapetów zakłopotało kobietę

Uczestniczka "Milionerów" usłyszała pytanie o klub, w którym gra Robert Lewandowski. Poprosiła o koło ratunkowe

W 584. odcinku "Milionerów" wzięła udział pani Katarzyna z Warszawy. To studentka, która zna biegle trzy języki. Jej pasjami są taniec i podróże. Na pierwsze pytanie odpowiedziała bez zastanowienia, ale już przy drugim pytaniu miała dylemat. Hubert Urbański zapytał o klub, w którym gra Robert Lewandowski.

W lipcu 2022 roku Robert Lewandowski stał się zawodnikiem klubu:

A. FC Barcelona

B. Real Madryt

C. Legia Warszawa

D. Liverpool F.C. 

'Milionerzy' screen'Milionerzy' screen Fot. Player.pl screen

Ku zaskoczeniu Huberta Urbańskiego i widzów, pani Katarzyna nie znała odpowiedzi na to pytanie. Słyszała jedynie, że Robert Lewandowski przeprowadził się do Hiszpanii, dlatego też obstawiała FC Barcelonę i Real Madryt. 

Kurczę, wydaje mi się, że do Realu... - powiedziała uczestniczka "Milionerów".

Ostatecznie uczestniczka zdecydowała się na wykorzystanie jednego z kół ratunkowych i poprosiła o pomoc publiczność. Ta bez trudu wskazała jej, że prawidłową jest odpowiedź A. Pani Katarzyna postanowiła więc wskazać klub z Barcelony i zdobyła tysiąc złotych. 

Dobrze, że poprosiłam o koło, bo zaznaczyłabym Real  - przyznała pani Katarzyna z Warszawy.

Dzięki pomocy publiczności uczestniczka zagra w kolejnym odcinku, który zostanie wyemitowany w najbliższy poniedziałek o 20:55 w stacji TVN.

'Milionerzy'"Milionerzy". Pani Iwona poległa na pytaniu o sztukę. Urbański zapytał o słynną rzeźbę

Więcej o: