Monika Olejnik reaguje na krytykę za zdjęcie na okładce magazynu. "Zawiść"

Na Monikę Olejnik spadła krytyka za zdjęcie na okładce jesiennego wydania "Fashion Magazine". Internauci negatywnie ocenili - ich zdaniem - zbytni retusz. Tego zdania jednak nie podziela sama zainteresowana. Dziennikarka uznała, że krytyka to efekt zawiści.

Monika Olejnik od lat uchodzi za jedną z najbardziej uznanych polskich dziennikarek. Jest związana ze stacją TVN24, gdzie prowadzi swój kultowy program "Kropka nad i". Olejnik jest także uznawana za ikonę mody. Jej stylizacje zawsze wzbudzają sporo zainteresowania. Nic więc dziwnego, że dziennikarka została bohaterką okładki jesiennego wydania "Fashion Magazine". Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie - zdaniem niektórych - nadmierny retusz zdjęcia. Spotkało się to z krytyką internautów. Teraz do tej sytuacji odniosła się sama Olejnik.

Monika OlejnikTo jeszcze Monika Olejnik? Grafikowi chyba zsunął się palec. "Niepodobna do siebie"

Zobacz wideo Monika Olejnik o trudnym zapraszaniu gości do "Kropki nad i"

Monika Olejnik przekonuje, że zdjęcie na okładce "Fashion Magazine" nie było retuszowane: O piątej rano wyglądam najlepiej

W rozmowie z Jastrząb Post Monika Olejnik odniosła się do zarzutów o zbytni retusz jej okładkowego zdjęcia. Przekonuje jednak, że nie było tu ingerencji photoshopa. 

Zdjęcia do magazynu wykonał Piotr Porębski. Fantastyczny fotograf. Stylizacja Jola Czaja. Sesja była o piątej rano. O piątej rano wyglądam najlepiej - stwierdziła Monika Olejnik.
 

Najwidoczniej dziennikarka nie przejmuje się także negatywnymi komentarzami. Twierdzi, że krytyka jej zdjęcia to efekt zawiści. 

Zawiść, zawiść, zawiść. Najważniejsze dobre światło, odpowiedni make-up i poczucie humoru. I nie przejmować się komentarzami - dodała Monika Olejnik w rozmowie z Jastrząb Post.

Monika OlejnikMonika Olejnik Fot. KAPiF

Więcej oryginalnych stylizacji Moniki Olejnik znajdziesz w galerii na górze strony. 

Do sprawy odniosła się także Wiganna Papina, która przy sesji była odpowiedzialna za makijaż gwiazdy TVN24. Przekonywała, że photoshop nie został użyty, a zdjęcie jest piękne i dynamiczne. Podzielacie tę opinię?

Monika Olejnik, Anna WendzikowskaOlejnik o Wendzikowskiej. "Była w TVN traktowana jak gwiazda!"

Więcej o: