W poniedziałek w Warszawie około godziny 14:00 doszło do wypadku na ulicy Powsińskiej. Zderzyły się dwa samochody osobowe, dwie osoby został ranne. Z informacji, które podał Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji, kierowcy byli trzeźwi. Obywatelską postawą wykazał się znany polski aktor - Cezary Pazura. Udzielił pierwszej pomocy poszkodowanym.
Pierwszymi osobami, które dostrzegły wypadek i ruszyły na pomoc, byli Cezary i Edyta Pazurowie. Aktor jadący BMW i3 zatrzymał się i wraz z żoną pobiegli do poszkodowanych.
Na ulicy Powsińskiej na Mokotowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki seat i mini. Dwie osoby z seata wymagały pomocy medycznej. Jak się okazuje, na miejscu wypadku był aktor Cezary Pazura, który jako pierwszy rzucił się na pomoc poszkodowanym w wypadku - czytamy na portalu Warszawa w pigułce.
Małżonkowie pozostali na miejscu wypadku do momentu, aż pojawili się medycy. Pomogli poszkodowanej starszej kobiecie, która miała trudności z chodzeniem.
Pazurowie ostatnimi czasy mają pecha, co do nieprzyjemnych sytuacji na drodze. Nie tak dawno Edyta Pazura podzieliła się na Instagramie historią, która ją spotkała.
Przyzwyczaiłam się, że ktoś wymusza na skrzyżowaniu pierwszeństwo. Ale, że to robi i na dodatek mnie opierdziela. Tego jeszcze nie grali. Nie chce się tutaj mądrzyć, ale skrzyżowanie równorzędne oznacza, że pierwszeństwo ma ten z prawej strony, a nie ten, który wyjeżdża z optycznie większej ulicy - napisała żona Cezarego Pazury.
Podziwiamy czyn małżonków i życzymy, aby od teraz ich przejażdżki były bardziej spokojne.
Zdjęcia ze zdarzenia znajdziesz w galerii u góry strony.
Nie żyje Bożena Dykiel. Aktorka miała 77 lat
Influencer ocenił pączki u Gessler. "Za tę cenę powinny śpiewać, tańczyć i mówić komplementy"
Andrzej Korycki przerwał milczenie w sprawie śmierci Dominiki Żukowskiej. To wyszło na jaw
Ewa Wachowicz opiekuje się mamą. Wyznała, jak godzi to z pracą
Kaczorowska w hollywoodzkim stylu z Rogacewiczem. Spójrzcie na Kukulską
Tak wygląda dom Wiśniewskich. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z budowy
Miszczak stwierdził, że Doda nie ma "krzty lojalności". Ta mu dosadnie odpowiedziała
Anna Wendzikowska dostawała w pracy niemoralne propozycje? "Strasznie się tego bałam"
Tomasz Stockinger poruszony śmiercią Dykiel. Na antenie padły poruszające słowa