Królowa małżonka na oficjalnej fotografii. Uwagę przykuwa tło. Chodzi o Harry'ego i Meghan

Ostatnie oficjalne zdjęcie królowej małżonki Camilli wywołało zdziwienie wśród fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Powodem konsternacji był pewien szczegół, który internauci wypatrzyli na fotografii.

Od chwili objęcia tronu przez króla Karola III królowa małżonka Camilla zyskała wiele nowych obowiązków. Niedawno żona brytyjskiego monarchy zaprosiła fotografów do Clarence House, gdzie jeszcze niedawno mieszkała wraz z mężem. Z okazji 64. rocznicy publikacji pierwszej książki o przygodach misia Paddingtona, pozowała do zdjęć w otoczeniu maskotek będących podobiznami słynnego niedźwiadka. Spostrzegawczy fani skupili się jednak na czymś innym.

Zobacz wideo Rodzina królewska świętuje jubileusz królowej

Camilla Parker-BowlesElżbieta II mianowała Camillę królową małżonką. Kiedyś tak ją nazwała. Nieładnie

Królowa małżonka na oficjalnej fotografii. Uwagę przykuwa jeden szczegół. Chodzi o Harry’ego i Meghan

Pluszaki zostały złożone przez fanów w hołdzie zmarłej królowej Elżbiecie II. Przedstawiciele Pałacu Buckingham zapowiedzieli, że zabawki wkrótce trafią do potrzebujących dzieci. Zdjęcie królowej małżonki Camilli otoczonej niedźwiadkami trafiło na oficjalny profil rodziny królewskiej na Instagramie.

Proszę, zaopiekuj się tym niedźwiadkiem. Królowa małżonka pozuje z niektórymi z 1000 pluszowych misiów, które zostały pozostawione w hołdzie królowej Elżbiecie i już wkrótce znajdą nowe, kochające domy dzięki Fundacji Barnardos. Maskotki zostały wyszorowane, aby wyglądały jak najlepiej, zanim trafią do nowych właścicieli - czytamy pod postem.
 

Monarchie w Europie. Wszyscy wiedzą, kto jest królem Wielkiej Brytanii. A kto zasiada na tronie Danii? Wszyscy znają króla Wielkiej Brytanii. A kto zasiada na tronie Belgii czy Danii?

Fani wypatrzyli na zdjęciu coś jeszcze. W tle widnieją bowiem pamiątkowe fotografie przedstawiające royalsów. Wśród nich znajdziemy kadry z królową Elżbietą II i księciem Filipem, księciem Williamem i księżną Kate oraz ich dziećmi, a także księciem Harrym i Meghan Markle. Sussexów uwieczniono podczas chrztu księcia Louisa w 2019 roku.

Więcej o: