Katarzyna Cichopek ma już dość. "To negatywnie odbija się na jej samopoczuciu"

Katarzyna Cichopek nie może w pełni cieszyć się szczęściem u boku Macieja Kurzajewskiego. Portal se.pl donosi, że aktorka nie może poradzić sobie z negatywnymi komentarzami.

Od kiedy związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wyszedł na jaw, para nie schodzi z nagłówków. Uczucie prezenterów spotkało się z pozytywnym odbiorem wśród współpracowników z TVP. Zakochani pojawili się nawet razem na antenie, łącząc się na żywo z Izraela podczas weekendowego wydania "Pytania na śniadanie". W sieci nie brakuje jednak negatywnych komentarzy. Okazuje się, że aktorka ma już dość medialnego zamieszania.

Zobacz wideo Maja Hyży wspiera Cichopek i Kurzajewskiego. Padło wiele ciepłych słów

Katarzyna Cichopek ma już dość. "To negatywnie odbija się na jej samopoczuciu"

Wydawało się, że Katarzyna Cichopek może odetchnąć z ulgą, bo nie musi ukrywać już swojego szczęścia. Okazuje się jednak, co chyba nie jest zaskoczeniem, że w ostatnim czasie prezenterka czuje się nieco przytłoczona. Według informacji podanych przez portal se.pl gospodyni "Pytania na śniadanie" źle znosi krytykę, która spadła na nią po ogłoszeniu związku z Maciejem Kurzajewskim. Informator serwisu twierdzi, że aktorka mocno przeżywa sytuację.

To wszystko negatywnie odbija się na samopoczuciu Kasi. Jest zmęczona nagonką na jej osobę - przyznaje osoba z otoczenia gwiazdy "M jak miłość".

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znaleźli się pod ostrzałem internautów. Niektórzy z nich przekroczyli granicę dobrego smaku. Kilka dni temu sieć obiegł kontrowersyjny fotomontaż, który pojawił się też na instagramowym profilu Vogule Poland. Przeróbka mocno zniesmaczyła wiele osób. W obronie aktorki stanęły między innymi Agata i Paulina Młynarskie czy Maja Staśko. Niektórzy komentujący związek gwiazd TVP celebryci zauważyli, że w zaistniałej sytuacji najbardziej cierpią dzieci prezenterów.

Więcej o: