Anna Wendzikowska nie tęskni za "DDTVN". Ma ręce pełne pracy. Będzie uczyć, jak szczęśliwie żyć

Post Anny Wendzikowskiej na temat mobbingu w stacji TVN zelektryzował opinię publiczną. Teraz dziennikarka wyjawiła swoje najbliższe plany zawodowe. Ma zamiar uczyć na temat szczęśliwego i harmonijnego życia.

Anna Wendzikowska przez 15 lat była związana z redakcją programu "Dzień dobry TVN". Po odejściu z pracy wyjawiła, że przez długi czas była ofiarą mobbingu. Oświadczyła na Instagramie, że była źle traktowana w pracy, przez co popadła w depresję. Teraz dziennikarka wyznała, czym obecnie się zajmuje. Postanowiła prowadzić rozmowy na temat szczęścia w życiu. 

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o mężczyznach niskiego wzrostu. "Mówiłam, dlaczego Tom Cruise mnie nie przekonuje jako bożyszcze Hollywood"

Anna Wendzikowska pierwszy raz na ściance od afery mobbingowej. Suknia jak koszulaAnna Wendzikowska w sukni-koszuli nocnej. A do tego kozaki. Jest szał

Po aferze mobbingowej Anna Wendzikowska skupia się na nowych projektach. Nagrała podcast

W wywiadzie dla Plejady Anna Wendzikowska przyznała, że nie cierpi na brak propozycji zawodowych. Dziennikarka zapewniała, że obecnie sporo pracuje.

Ja mam mnóstwo planów zawodowych. Cały czas mnóstwo rzeczy robię i tak naprawdę na brak zajęć nie narzekam, ewentualnie na brak czasu, ale tak oczywiście nowe rzeczy się szykują. Część rzeczy już jest zrobiona - powiedziała tajemniczo Anna Wendzikowska w rozmowie z Plejadą.
 

Okazuje się, że celebrytka nagrała pierwszy sezon podcastu, który został nazwany "Ku szczęściu". Mają się w nim znaleźć treści, które są swoistym przepisem na lepsze życie.

Zrobiłam pierwszy sezon podcastu, osiem odcinków. Podcast będzie się nazywał "Ku szczęściu". Pierwsi moi goście są fantastyczni - na razie nie zdradzę ich tożsamości. Są to super osoby, które z różnych stron dotykają takiej pracy nad sobą, rozwoju duchowego. Jest i joga, medytacje, różnego rodzaju praca z własnymi słabościami, własnym umysłem i chciałabym w każdym odcinku tego podcastu robić z moimi słuchaczami kilka kroków ku szczęściu właśnie dzięki tym gościom, którzy będą zdradzać różne sposoby na to, żeby szczęśliwie, spokojnie i harmonijnie żyć - powiedziała Anna Wendzikowska.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Fot. KAPiF

Więcej zdjęć Anny Wendzikowskiej znajdziesz w galerii na górze strony. 

Jesteście ciekawi najnowszego projektu Anny Wendzikowskiej?

Monika Olejnik, Anna WendzikowskaOlejnik o Wendzikowskiej. "Była w TVN traktowana jak gwiazda!"

Więcej o: