Izabella Krzan na wakacjach miała wypadek. Pokazała, jak wygląda jej noga. Ała!

Izabella Krzan obecnie przebywa na wakacjach na Bali. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" w ostatnim czasie miała przykry wypadek, w wyniku którego ucierpiała jej noga. Nie wygląda najlepiej.

Izabella Krzan popularność zyskała w 2016 roku, kiedy to wygrała wybory na najpiękniejszą Polkę. Laureatka Miss Polonia została ciepło przyjęta przez rodzimy show-biznes i szybko została zaproszona przez telewizyjnych producentów do przeróżnych programów. Od 2021 roku wraz z Tomaszem Kammelem prowadzi wybrane wydania "Pytania na Śniadanie". Prezenterka świetnie radzi sobie również w świecie wirtualnym. Jej instagramowy profil obserwuje aktualnie ponad 274 tys. osób.

Zobacz wideo Iza oszalałem, śliczna aż z butów wyryw

Izabella Krzan na wakacjach nabawiła się kontuzji

Krzan obecnie przebywa na Bali, skąd publikuje zapierające dech w piersiach fotografie. Niestety, niecały wyjazd przebiegł bezproblemowo. W pewnym momencie influencerka zraniła się w nogę. Kontuzji nabawiła się podczas spaceru.

Jedni na Bali robią sobie tatuaże, inni blizny. Ta wróci ze mną z Ubud, w którym chodniki mają dziury nawet na głębokość mojej całej nogi - napisała.

Izabella KrzanIzabella Krzan Instagram, @izabellakrzan

Do wpisu dołączyła zdjęcie zranionej nogi. Blizna faktycznie nie wygląda najlepiej.

Więcej zdjęć Izabeli Krzan w naszej galerii, w górnej części artykułu.

Izabella Krzan pozuje w kostiumie kąpielowym. Fani pieją z zachwytu. "Aż z butów wyrywa"

Krzan najwyraźniej czuje się już o wiele lepiej. Na Instagramie pojawiły się już jej nowe fotografie z balijskiego raju. Modelka chętnie publikuje zdjęcia w bikini, które podkreślają jej idealną sylwetkę. Fani nie szczędzą jej komplementów.

Izabella, fantastycznie. Piękność i piękna natura. Widoki niezapomniane.
Iza oszalałem, śliczna aż z butów wyrywa.
Cudowna figura - czytamy pod zdjęciami.

Więcej zdjęć Izabelli Krzan z jej wakacji zobaczycie w naszej galerii na górze artykułu.

Więcej o: