Izabella Krzan pochwaliła się zdjęciem w bikini. Fani: Kolejny cud świata

Izabella Krzan przebywa obecnie na Bali, gdzie łapie promienie słońca. Ostatnio modelka opublikowała na Instagramie krótkie nagranie z wyjazdu, na którym pokazała się w skąpym bikini. Fani byli pod wrażeniem jej figury.

Izabella Krzan to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek. Modelka współprowadzi dwa popularne programy na antenie TVP2: "Pytanie na śniadanie" i "Koło fortuny". Dzięki naturalności szybko zyskała sympatię widzów. W czasie wolnym gwiazda uwielbia podróżować. W samym 2022 roku udało jej się odwiedzić Nowy Jork oraz Rzym. Teraz wybrała się jednak w nieco bardziej egzotyczną podróż.

Zobacz wideo Izabella Krzan w kusym topie na koncercie TVP. Odsłoniła brzuch

Pielęgnacyjne rytuały Izy Miko. Okadzanie krocza i olejek z odchodów osłaPielęgnacyjne rytuały Izy Miko. Okadzanie krocza i olejek z odchodów osła

Izabella Krzan wybrała się na egzotyczne wakacje. Fani: Kolejny cud świata

Izabella Krzan zgromadziła na Instagramie ponad ćwierć miliona fanów. Chętnie publikuje tam prywatne zdjęcia. Niedawno modelka postanowiła odpocząć od jesiennej pogody i wybrała się na Bali. Prezenterka z chęcią odpowiedziała na dotyczące wyjazdu pytania fanów. Okazało się, że całą podróż zorganizowała sama. Zdradziła też, że mocno ograniczyła bagaż. Na dwutygodniowy pobyt spakowała się do dużego turystycznego plecaka. Gospodyni "Pytania na śniadanie" podzieliła się również krótkim nagraniem, na którym sączy wodę kokosową w egzotycznej scenerii. Gwiazda ma na sobie brązowe bikini i czapkę z daszkiem.

Niedziela na Bali - napisała pod postem.
 

Fani jak zwykle byli pod wrażeniem urody prezenterki. W komentarzach zasypali ją komplementami.

Izabela wyglądasz bosko! Piękność na Bali.
Wyglądasz olśniewająco w tym bikini.
Piękna kobieta w każdym stroju wygląda pięknie, ale ty wyglądasz jak kolejny cud świata - zachwycali się internauci.

Danuta Martyniuk pochwaliła się efektami metamorfozy. Fani jej nie poznaliDanuta Martyniuk otworzyła się na temat swojej metamorfozy

Więcej wakacyjnych zdjęć Izabelli Krzan znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: