"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka na przerobionym zdjęciu z Kamilem. Wkurzyła się na fanów

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bawiła się ze znaną influencerką i byłym mężem na koncercie. Pokazała mocno przerobione zdjęcie. Filtr sprawił, że jej twarz jest nie do poznania. To stało się pretekstem do dyskusji w sieci. Uczestniczka zdecydowała, że nie będzie siedzieć cicho.

Agnieszka Miezianko ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze niedawno chwaliła się przebiegiem jej nowego związku. Randkowe niespodzianki, piękne kreacje i spontaniczne wycieczki. Teraz zaskoczyła fanów zachowaniem na sobotnim koncercie Roztańczony PGE Narodowy. Była uczestniczka programu pokazała się ze znaną influencerką oraz byłym mężem. Fani byli mocno zaskoczeni.

Zobacz wideo Plotek "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka aż za dobrze bawi się w towarzystwie byłego męża i znanej influencerki 

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas koncertu w Warszawie miała okazję spotkać celebrytów i influencerów. Kobieta zaskoczyła fanów relacjami w mediach społecznościowych. Na imprezie bawiła się u boku Elizy Trybały z pełnego skandali reality show "Warsaw Shore". Nie zabrakło także jej byłego programowego męża, Kamila. Ich związek nie trwał zbyt długo. Zaledwie dwa tygodnie po zakończeniu zdjęć do programu, Kamil wyznał, że nic nie czuje do żony. Agnieszka mocno to przeżyła, ale wydawało się, że już od jakiegoś czasu układa swoje życie na nowo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia. Agnieszka odpowiada na komentarze 

Agnieszka dodała na Instagramie wspólne, mocno wyretuszowane zdjęcie z Kamilem i Elizą. Przez nałożony filtr uczestniczka wygląda na nich jak zupełnie inna osoba. Sami zobaczcie.

Agnieszka i Kamil Ślub od pierwszego wejrzeniaAgnieszka i Kamil Ślub od pierwszego wejrzenia Instagram

Na facebookowej grupie fanów pojawiła się lawina komentarzy. Fani są podzielni. Agnieszka wdała się z nimi w dyskusję. 

Wszystko zaczęło się od komentarza, w którym jedna z fanek zarzuciła Agnieszce, że wciąż tęskni za Kamilem. Agnieszka na komentarze reagowała żartobliwie, z dużym dystansem. Jej odpowiedzi pełne były ironii.

Tęsknię. Wciąż. Nie mogę zapomnieć o związku, który trwał dwa miesiące, ale mamy rocznicę ślubu dziś, więc przynajmniej razem świętowaliśmy (zmusiłam go oczywiście). W końcu i on był uległy - pisze Agnieszka.

Po żartach na temat tęsknoty za Kamilem, Agnieszka postanowiła wdać się w dyskusję z fanami. 

Byliśmy na tej samej imprezie, a nie razem na imprezie, ale idąc tą teorią w sumie, to on też tęskni, skoro spędził ze mną ten czas. Kamil Borkowski - przestań tęsknić - żartowała.

Mimo zapewnień o braku tęsknoty, kobieta mocno zaangażowała się w odpowiadanie na komentarze internautów.

Dlaczego oceniasz, że ja tęsknię, a on nie? Po czym wnosisz? Bo widziałaś w telewizji? Od czasu związku z Kamilem minęło tyle czasu, że żadne z nas nie tęskni. Każdy ma swoje życie, ale nie będziemy udawać, że się nie znamy. Mimo wszystko, gdyby nie ten związek, nie pisalibyśmy dziś tu o mnie - wyjaśnia Agnieszka.

Cała sytuacja okazała się zbiegiem okoliczności. Agnieszka dokładnie wyjaśniła, że przypadkiem wylądowała z Kamilem na tej samej imprezie. Stacja TVN emituje nowy sezon programu. Premierowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już 4 października o godzinie 21:35.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.