"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta przygotowała niespodziankę dla Macieja. Był zachwycony

W nowym odcinku ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pary bawiły się na weselach. Część z nich od razu odnalazła nić porozumienia.

W poprzednim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uczestnicy zostali połączeni przez ekspertów w pary. Niektóre decyzje mogły być sporym zaskoczeniem. Po ceremoniach małżonkowie zapoznali swoje rodziny i mogli skupić się na spędzaniu czasu we własnym gronie.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

'Googlebox. Przed Telewizorem'Big Boy schudł 170 kg. Tak zmienili się uczestnicy "Gogglebox"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak

Marta i Maciej od początku dobrze się dogadywali. Mężczyzna ciepło przyjął syna małżonki, jednak wątpliwości zaczęły się, kiedy wyznała, że pali papierosy. Nie mogła jednak wyczuć, czy faktycznie nie przeszkadza mu nałóg. Postanowiła zabrać jedną z bliskich osób na rozmowę i się wyżalić. Wszystkie emocje zeszły, kiedy zaśpiewała dla niego piosenkę. Był zachwycony niespodzianką, bowiem muzyka jest jego ogromną pasją.

Zaimponowała mi tą niespodzianką - wyznał Maciej.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszczyński

Justyna i Przemek od razu wskoczyli na parkiet i zaczęli się świetnie bawić w swoim towarzystwie. W międzyczasie luźno rozmawiali i śpiewali ulubioną piosenkę panny młodej. Ta z kolei odniosła wrażenie, że nadają na tych samych falach i mają podobny pomysł na spędzenie wesela. Przemek nie ukrywał, że nowa partnerka wpadła mu w oko i starał się o nią od początku dbać. 

Przemek ujął mnie tym, że dba o mnie. Widzę, że jest za mną, ja za nim - opowiadała o pierwszych odczuciach Justyna.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Milka i Patryk Aniśko

Przyjaciółka Marty od razu zauważyła, że Patryk jest w jej typie mężczyzny, co potwierdziła sama panna młoda po tym, jak dostrzegła w mężu cechy, jakich szukała u mężczyzny. Podczas sesji mieli okazję poczuć pierwszą bliskość, co nieco skrępowało pana młodego. Myśli, że z czasem trzymanie się za ręce czy inne czułe gesty staną się czymś miłym. Zauważył, że wszyscy w ich rodzinach mają bardzo podobne charaktery i zapewniał, że postara się, aby spędzili miło najbliższe tygodnie.

Dopasowali się. Mają podobne wartości, charaktery. Jak dla mnie wszyscy są zadowoleni, a to bardzo ważne - mówił zadowolony Patryk. 

W kolejnym odcinku pary wybiorą się w pierwsze wspólne podróże i zadecydują o dalszych losach. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Maciej"ŚOPW". Internauci zaniepokojeni zachowaniem Maćka. Zabrał głos

Więcej o: