Klaudia Halejcio została oszukana. W tle duże pieniądze. Sprawa trafiła do sądu

Kilka lat temu Klaudia Halejcio natrafiła na oszustów. Co dokładnie jej się przydarzyło?

Zanim Klaudia Halejcio przeprowadziła się do nowego domu, mieszkała w znajdującym się w centrum Warszawy apartamencie. Było to jej pierwsze własne mieszkanie i bardzo starała się, aby jak najlepiej je urządzić. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. 

Anna-Maria SiekluckaSieklucka pochwaliła się apartamentem. W salonie konsola

Zobacz wideo Klaudia Halejcio mieszka w horrendalnie drogiej willi. „To przerosło oczekiwania"

Klaudia Halejcio straciła mnóstwo pieniędzy: Nauczka dla mnie

Klaudia Halejcio o przykrej sytuacji, która spotkała ją podczas urządzania pierwszego mieszkania, opowiedziała w rozmowie z portalem Pomponik.pl. Okazało się, że aktorka została oszukana na 50 tysięcy złotych. Firma, która miała wykonać dla niej kuchnię, nie zrealizowała zlecenia. 

Jak robiłam remont swojego poprzedniego mieszkania, to też zrobiłam kuchnię, zapłaciłam całość - wtedy się nauczyłam, że całości się nigdy nie płaci - i ta kuchnia nigdy do mnie nie dojechała. Trzeba mieć twardy tyłek przy remoncie i udawać, że wie się, co trzeba robić - opowiadała.

Halejcio skierowała sprawę do sądu. Pomimo tego, że wygrała, to nigdy nie odzyskała pieniędzy. 

Pan zrobił takie historie, że jest człowiekiem, który jest niewypłacalny i nie ma niczego na siebie przepisanego, więc ja już odpuściłam, powiedziałam "trudno". To jest taka nauczka dla mnie, żeby po prostu może lepiej przypilnować pewne rzeczy - powiedziała Halejcio. 

Obecnie Klaudia Halejcio wraz z partnerem i córką mieszka w luksusowej willi pod Warszawą, której wartość wyceniono na aż dziewięć milionów złotych. Rezydencja ma ponad 500 metrów kwadratowych, więc urządzanie poszczególnych pomieszczeń to nie lada wyzwanie. Celebrytka chętnie pokazuje fanom, jak zaaranżowała kolejne pokoje. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wygląda gabinet jej partnera czy ich wspólna sypialnia.

Natalia Siwiec, Anna LewandowskaSiwiec waleczna jak Lew, a Lewandowska to perfekcyjna Panna. Kto jest Bykiem?

Więcej o: