Wiktoria Gąsiewska przyzwyczaiła nas do kręconych włosów. Od fryzjera wyszła odmieniona. "Petarda"

Wiktoria Gąsiewska przyzwyczaiła fanów do długich, kręconych włosów. Aktorka chętnie bawi się wizerunkiem, a znany fryzjer gwiazd pokazał ją w zupełnie innym wydaniu. Patrząc na komentarze, fanom bardzo się podoba.

Wiktoria Gąsiewska rok temu rozstała się z Adamem Zdrójkowskim. Jakiś czas temu łączono ją z Wojciechem Golą. Wszystko za sprawą ogromnego bukietu kwiatów, który prezes federacji Fame MMA podarował aktorce. Gwiazda nie chciała zdradzić, czy weszła w nowy związek. Przyznała jedynie, że chciała lepiej poznać byłego uczestnika "Warsaw Shore". Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się właśnie jej zdjęcie, na którym zaprezentowała nowe uczesanie. Fani nie kryją zachwytu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak naprawdę wyglądają włosy gwiazd? Nie dajcie się nabrać na ich salonowe fryzury. Gwiazdy mają suche i zniszczone włosy

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska cierpiała po rozstaniu ze Zdrójkowskim. Jest gotowa na nową miłość?

Wiktoria Gąsiewska w nowej fryzurze. Z głowy zniknęły loki. "Petarda" 

Wiktoria Gąsiewska raczej stroni od drastycznych metamorfoz włosów. Jest wierna jasnym blondom i długości sięgającej za ramiona. Tym razem aktorka zaprezentowała się w innym wydaniu. Znany fryzjer gwiazd idealnie wyprostował jej włosy, dzięki czemu zyskały na długości, wyglądały na błyszczące i wygładzone. Uwagę zwraca również inaczej ułożona grzywka, która dodała Gąsiewskiej charakteru. 

Wiktoria Gąsiewska i trzyminutowa sesja. Kiedyś lata temu pracowałem jako fotograf. Jakiś czas temu odkurzyłem aparat i takie pierwsze efekty - napisał fryzjer gwiazd Łukasz Urbański.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

 

W komentarzach zaroiło się od komplementów zachwyconych fanów: 

Piękna kobieta.
Petarda.
Świetne zdjęcia - czytamy.

Jak wam się podoba Wiktoria Gąsiewska w takim wydaniu? Wygląda lepiej z grzywką na bok i wyprostowanych włosach czy lokach? 

Więcej o: