Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu sprzed 17 lat. Pracowała wtedy w TVP. Stylizacja? Okropna

Agnieszka Woźniak-Starak zanim dołączyła do grona dziennikarzy stacji TVN, pracowała w TVP. Wyglądała wtedy zupełnie inaczej, czego dowodem jest opublikowane teraz zdjęcie na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak dzisiaj kojarzona jest ze stacją TVN, w której jest prowadzącą "Dzień dobry TVN". Mało kto jednak pamięta, że gwiazda lata temu pracowała w Telewizji Publicznej. W mediach społecznościowych pojawiła się jej fotografia ze studia z 2005 roku.

Zobacz wideo Czy Agnieszka Woźniak-Starak jest imprezowiczką?

Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu sprzed 17 lat

Dziennikarka brylowała w TVP w latach 2005-2012. Swego czasu udzieliła wywiadu magazynowi "Fashion Magazine", w którym wyznała, że miała wtedy poważne problemy z doborem odpowiedniej garderoby.

Chyba największy kryzys stylu przeżywałam na początku mojej pracy w TVP, czyli jakieś 15 lat temu. Nie miałam pojęcia, jak mam wyglądać, bo w TVP obowiązywały wtedy abstrakcyjne zasady i nie było stylistów. Nie było chociażby żadnej dzianiny na antenie, bo to nieeleganckie.

Teraz instagramowe konto Tele.nostalgia przypomniało, jak prezentowała się wtedy gwiazda w studiu TVP1.

 

Od 2005 roku Agnieszka Woźniak-Starak bardzo się zmieniła. W oczy rzuca się przede wszystkim jej zupełnie inna fryzura. Musimy przyznać, że kreacja gwiazdy również nie powalała na kolana. Cieszymy się, że tamte czasy już minęły i dziś stylizacje dziennikarki często stanowią wzór do naśladowania. 

Agnieszka Wożniak-Starak wspiera Annę Wendzikowską

Niedawno Anna Wendzikowska zszokowała opinię publiczną oświadczeniem, w którym opisała liczne nadużycia i mobbing w stacji TVN. Agnieszka Woźniak-Starak zareagowała na to wyznanie i podziękowała koleżance za to, że odważyła się wyznać prawdę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.