Gala Woman Power. Rozenek podeptała sobie sukienkę. Kayah i Ohme w prawie takich samych stylizacjach

W piątek 30 września w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się gala Woman Power. Wydarzenie przyciągnęło przedsiębiorcze kobiety z branży, które przy okazji zaprezentowały się w eleganckich stylizacjach.

W luksusowym hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się gala Woman Power, podczas której nie tylko przyznano nagrody za osiągnięcia i sukces w biznesie, ale dyskutowano o tym, jak zwiększyć dostęp do stanowisk kierowniczych dla kobiet. Na wydarzeniu fotoreporterom pozowała Małgorzata Rozenek, Małgorzata Ohme, Jolanta Kwaśniewska, Kayah i dawno niewidziana Laura Samojłowicz. Tym razem "Perfekcyjna" zrezygnowała z modowych szaleństw i postawiła na klasykę. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Białe plamy u Angeliny Jolie i pomarańczowa twarz Agnieszki Włodarczyk. Lepiej się tak nie malować

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek broni wyboru kreacji na bal TVN. "To więcej niż suknia"

Gala Woman Power. Rozenek bez szaleństw. Ohme i Kayah w podobnych stylizacjach

Małgorzata Rozenek podczas balu TVN-u zaprezentowała się w spektakularnej sukni-zbroi, która przez kilka dni była na językach wszystkich. Gwiazda w studio TVN stawia raczej na stonowane zestawy. Na galę Woman Power wybrała elegancką suknię z rozcięciem sięgającym połowy uda. Na wierzch narzuciła krótką czarną marynarkę i dobrała klasyczne szpilki. 

Gala Woman Power. Rozenek bez szaleństw. Ohme i Kayah w podobnych stylizacjachGala Woman Power. Rozenek bez szaleństw. Ohme i Kayah w podobnych stylizacjach KAPiF.pl / KAPiF.pl

Elegancka jak zawsze Jolanta Kwaśniewska postawiła na dopasowaną do ciała, czarną spódnicę, którą zestawiła z czerwoną bluzką wykończoną piórami. W dłoni dzierżyła stylową czarną torebkę

Małgorzata Ohme na gali zjawiła się w garniturze w odcieniu ciemnego fioletu. Ten kolor rządził od stóp do głów. Wyjątek stanowiła szara torebka na srebrnym łańcuszku. 

Gala Woman Power. Rozenek bez szaleństw. Ohme i Kayah w podobnych stylizacjachGala Woman Power. Rozenek bez szaleństw. Ohme i Kayah w podobnych stylizacjach KAPiF.pl / KAPiF.pl

Na garnitur zdecydowała się również Kayah. Zestaw wokalistki różnił się tylko kolorem. Artystka postawiła na zwracający uwagę róż. 

Gala Woman Power. Rozenek bez szaleństw. Ohme i Kayah w podobnych stylizacjachGala Woman Power. Rozenek bez szaleństw. Ohme i Kayah w podobnych stylizacjach Fot. East News

Więcej zdjęć gwiazd z gali Woman Power znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Kalina JanusiakZasłynęła dzięki roli w "BrzydUli". Dziś ma 22 lata i już nie chce być aktorką

Damskie garnitury zdecydowanie wiodły prym podczas wydarzenia. Na taki zestaw zdecydowała się również dawno niewidziana Laura Samojłowicz. Aktorka fotoreporterom pozowała w czerwonym garniturze i beżowych szpilkach. Która ze stylizacji przykuła waszą największą uwagę? 

Więcej o: