Zasłynęła dzięki roli Beatki w "BrzydUli". Dziś ma 22 lata i już nie chce być aktorką. Ma inne plany

Kalina Janusiak zrezygnowała z aktorstwa i nie pojawiła się w drugiej odsłonie serialu "BrzydUla". Dlaczego podjęła taką decyzję i czym się obecnie zajmuje?

Kalina Janusiak zagrała w pierwszej części serialu "BrzydUla". Wówczas ośmioletnia aktorka podbiła serca widzów jako Beatka Cieplak. Po tym, jak kilka lat temu produkcja powróciła na antenę, w rolę młodszej siostry głównej bohaterki wcieliła się już inna osoba. Nastolatka zniknęła ze świata show-biznesu i poświęciła się innej pasji. Sprawdzamy, co dziś u niej słychać i jak się zmieniała na przestrzeni lat. 

'Googlebox. Przed Telewizorem'Big Boy schudł 170 kg. Tak zmienili się uczestnicy "Gogglebox"

Zobacz wideo Nel Kaczmarek dołączyła do obsady „BrzydUli". Jak czuje się na planie?

Beatka z "BrzydUli" ma już 22 lata. Jak dziś wygląda Kalina Janusiak?  

Udział w serialu "BrzydUla" nie był debiutem telewizyjnym Kaliny Janusiak. Wcześniej występowała już w kilku produkcjach. Między innymi pojawiła się w paru odcinkach serialu "Wiedźmy". Widzowie mogli ją również oglądać w "Hotelu pod żyrafą i nosorożcem", gdzie grała u boku swojego taty, Artura Janusiaka. 

Jednak to produkcja opowiadająca o losach Uli Cieplak przyniosła jej największą popularność. W wywiadzie, którego w zeszłym roku udzieliła dla "Dzień dobry TVN" opowiedziała, jak otrzymała rolę w serialu. 

Pierwszy casting wyglądał tak, że przyszłam, tupnęłam nogą i powiedziałam: "teraz ja!". Pan reżyser się roześmiał i dostałam rolę. Byłam bardzo otwarta i stanowcza.

Janusiak zdradziła również, jak po latach wspomina pracę na planie. 

To była super przygoda. Praca z Julią Kamińską i z innymi aktorami. Mój tata też jest aktorem, więc dużo czasu spędzaliśmy razem na przygotowaniach do tej roli.

Brzydula - spotkania z aktoramiBrzydula - spotkania z aktorami mwegrzyn KAPiF

Dlaczego zdecydowała się zrezygnować z aktorstwa? Okazało się, że życie w blasku fleszy nie było dla niej. Janusiak zdała sobie sprawę z tego, że bycie osobą popularną jest bardzo stresujące i wiążę się z ogromną presją. Gdy nadszedł czas wyboru ścieżki zawodowej, doskonale wiedziała, czym chce się zajmować w przyszłości. 

Miałam plany, żeby iść do szkoły aktorskiej. Jednak w drugiej klasie liceum zorientowałam się, że lepiej czuję się w organizacyjnych rzeczach, w planowaniu. Pomyślałam, żeby studiować organizację produkcji filmowej. Teraz się tym zajmuję. Studiuję i pracuję w zawodzie - powiedziała Kalina.

Kalina Janusiak jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu chętnie dzieli kadrami ze swojego codziennego życia. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

Kalina JanusiakKalina Janusiak Instagram/@kalka_

Selena Gomez komentuje wywiad Hailey BieberSelena Gomez zareagowała na wywiad Hailey Bieber! Jej fanów raczej to nie ucieszy

Więcej o: