"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Przemka przesadza z niechęcią do Justyny? "Wścibska i wredna"

W najnowszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byliśmy świadkami zaślubin Przemka i Justyny. Matka mężczyzny była jednak sceptyczna wobec swojej nowej synowej. Czyżby miał tu się sprawdzić stereotyp o złej teściowej? Internauci byli oburzeni jej słowami.

W nowym odcinku ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Przemek i Justyna pobrali się. Po ślubie przyszedł czas na huczne wesele. Z całej sytuacji nie była jednak zadowolona mama Przemka. Czyżby nie przepadała za swoją nową synową? 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Robert 'Ślub od pierwszego wejrzenia'; Piotr Mosak"ŚOPW". Robert pochwalił się sesją autorstwa żony. Piotr Mosak komentuje

Mama Przemka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma wątpliwości co do związku syna

Pochodzący z Poznania Przemek poślubił trzy lata od siebie starszą warszawiankę Justynę. Nowożeńcy nie mieli wątpliwości, jaką decyzję podjąć przy ołtarzu. Te jednak najwidoczniej miała mama Przemka, która nie jest przekonana, czy wzięcie udziału jej syna w programie to dobry pomysł. 

Jednak jestem cały czas sceptyczna. Ciężko mi zmienić zdanie. Myślę, że czas pokaże - powiedziała Małgorzata, mama Przemka.

'Ślub od pierwszego wejrzenia''Ślub od pierwszego wejrzenia' Fot. screen 'Ślub od pierwszego wejrzenia', TVN

Dariusz, ojciec Przemka, wyjaśnił, że jego żona jest bardzo opiekuńcza względem syna i obawia się, że może zostać skrzywdzony. Obaw nie miała za to siostra Przemka, która stwierdziła, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze i widać, że jej brat i bratowa nawzajem się sobie podobają. 

Internautom nie spodobały się słowa mamy Przemka. W komentarzach pojawiło się wiele krytycznych głosów na temat sceptycznego podejścia kobiety.

Skoro mama nie lubi synowej to znaczy, że dobrze wybrał.
Mama Przemka nie lubi chyba żadnej.
Co za wścibska i wredna mamuśka. I teraz będzie się bacznie przyglądać i wpierdzielać w życie syna i synowej. 
Niektóre teściowe są wredne tak, że szkoda nawet z nimi gadać.
Minę miała niezłą jak zobaczyła synową - to tylko niektóre komentarze internautów, które pojawiły się na facebookowym profilu programu.

Myślicie, że mama Przemka przekona się jednak do synowej i zaakceptuje związek syna? 

'Ślub od pierwszego wejrzenia 8'"ŚoW". Marta o byłym partnerze. Związek rozpadł się, gdy kobieta była w ciąży

Więcej o: