Agnieszka Woźniak-Starak na starym zdjęciu. Pracowała wtedy dla TVP. Nie mogła uwierzyć, gdy je zobaczyła

Piotra Kędzierskiego wzięło na wspominki. Wyszukał archiwalne zdjęcie z czasów pracy dla TVP. Z komentarzem pospieszyła Agnieszka Woźniak-Starak, również uwieczniona na fotografii.

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Kędzierski współpracowali podczas drugiej i trzeciej edycji show "Bitwa na głosy" w 2012 roku. Muzyczny program gościł na antenie TVP2 przez trzy sezony i gromadził przed ekranami telewizorów całkiem pokaźne grono widzów. W drugiej edycji męski duet prowadzących ewoluował w mieszane trio, gdy do zespołu dołączyła Agnieszka, wówczas jeszcze Szulim. Kędzierski wrócił pamięcią do tamtych czasów i opublikował fotografię sprzed dekady, ku uciesze instagramowych obserwatorów łasych na takie kąski. 

Piotr Starak i Agnieszka Woźniak - StarakZwiązek Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Staraka był jak z bajki. "Zostawił mi mnóstwo miłości"

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o nowym zwierzaku

Agnieszka Woźniak-Starak na fotografii sprzed dekady

Zdjęcie, które trafiło na instagramowe konto prezentera, przedstawia go w towarzystwie pozostałych gospodarzy show, Agnieszki Woźniak-Starak i Huberta Urbańskiego.

Zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

O ile aktualna gwiazda "Dzień dobry TVN" powstydzić się nie może, a prowadzący "Milionerów" prawie w ogóle się nie zmienił, to Kędzierskiego naprawdę trudno rozpoznać. 

Sentymentalne zdjęcie nie umknęło uwadze Woźniak-Starak, która skomentowała je krótko:

Hit - napisała.
 

Lapidarną wypowiedź uzupełniła zestawem trzech płaczących ze śmiechu emotikonek. W sekcji komentarzy nie zabrakło wypowiedzi rozbawionych fanów, nie potrafiących przejść obojętnie obok wizerunkowej przemiany Kędzierskiego:

Ja tu widzę przypadek Benjamina Buttona.
Jaki przystojny absztyfikant.
Jak to? Tylko ty się zestarzałeś z tego towarzystwa? - delikatnie pokpiwali.

Te gwiazdy pokazały jak się nie malować. Wpadki na czerwonym dywanieBiałe plamy u Angeliny i pomarańczowa twarz Włodarczyk. Tak się lepiej nie malować

A jak wam się podoba troje prezenterów na zdjęciu sprzed dziesięciu lat? Upływający czas zadziałał na ich korzyść?

Zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak znajdziecie w galerii w górnej części artykułu. 

Więcej o: