Pamiętacie Rudą z "Miodowych lat"? Tak teraz wygląda

Sybilla Rostek pod koniec lat 90. pojawiała się w wielu serialach i filmach. Popularność przyniosła jej rola rudowłosej piękności z "Miodowych lat". Zrezygnowała jednak z telewizyjnej kariery. Sprawdzamy, co słychać u aktorki.

Serial "Miodowe lata" miał swoją premierę w 1998 roku. Losy zaprzyjaźnionych rodzin Krawczyków i Norków bardzo spodobały się Polakom. Produkcja bawiła do łez i przyniosła sporą popularność odtwórcom głównych ról: Cezarowi Żakowi i Arturowi Barcisiowi. Wyraziste postacie pojawiały się jednak także na drugim planie. Jedną z nich była Mariola Majdan, w którą wcieliła się Sybilla Rostek. Rudowłosej piękności nie mogli oprzeć się Karol Krawczyk i Tadzio Norek. Co dziś u niej słychać?

Zobacz wideo Katarzyna Żak żartuje z męża: "Na jego tle zawsze wyglądam szczuplej"

Cezary ŻakFani wściekli na Cezarego Żaka. Miał dać specjalny występ. Wolał palić śmieci

Sybilla Rostek zachwycała widzów "Miodowych lat". Zrezygnowała jednak z telewizyjnej kariery

Sybilla Rostek w 1998 roku ukończyła studia w łódzkiej filmówce. W tamtym okresie pojawiła się w wielu serialach i filmach. Oprócz "Miodowych lat" zagrała także w takich produkcjach jak m.in.: "Złotopolscy", "Lokatorzy", "Wiedźmin", "Bulionerzy". "Fuks" oraz "Adam i Ewa". Pomimo sporej popularności nie zdecydowała się na kontynuowanie swojej telewizyjnej kariery. Skupiła się na występowaniu w teatrze. Sybilla Rostek 26 września skończyła 50 lat. 

 

Sybilla Rostek prowadzi profil na Instagramie pod nazwą Rosmery Yong. Na zdjęciach możemy dostrzec, że pozostała wierna rudemu kolorowi włosów. Wydaje się, że ich odcień jest teraz nawet bardziej intensywny. Rostek jest aktywna także na Facebooku. Możemy ją tam dostrzec także w towarzystwie aktorów, z którymi współpracuje. Wśród nich są m.in. Mateusz Damięcki, Agnieszka Dygant i Dorota Stalińska. Myślicie, że Ruda z "Miodowych lat" wróci jeszcze do telewizji i zagra w jakimś serialu po latach?

 

Agnieszka Różańska grała Pamelę Marszałek w 'Miodowych latach'. Tak teraz wyglądaPamiętacie Pamelę z "Miodowych lat"? Tak wygląda po latach

Więcej o: