Dominika Gwit pozuje przed lustrem i opowiada o ciąży. "Przyszedł czas na ciążowe spodnie"

Dominika Gwit wkrótce zostanie mamą. Aktorka rozpoczęła już intensywne przygotowania do narodzin malucha. Podekscytowana opublikowała nowe zdjęcie.

Dominika Gwit niebawem zostanie mamą. Aktorka jest tym bardzo podekscytowana, bo już od lat starała się z mężem o potomstwo. W tym wyjątkowym czasie pozostała bardzo aktywna na Instagramie, gdzie na bieżąco zdradza postępy z przygotowań do narodzin dziecka. Na jednym z ostatnich InstaStories opublikowała filmik, w którym ujawniła płeć malucha. W trakcie nagrania otworzyła kartonowe pudełko z przygotowanym wcześniej balonikiem z niebieskim confetti w środku. Jak się więc okazuje, aktorka będzie miała syna. Od razu po otrzymaniu tej informacji zabrała się za przygotowanie pokoju dla chłopca, gdzie zadbała o każdy detal wnętrza. Dominika Gwit właśnie opublikowała nowe zdjęcie i zdradziła kilka szczegółów na temat ciąży. 

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Dominika Gwit wywija w różowej sukience na weselu brata. Fani zachwyceni. 'Ciąża Pani służy'Dominika Gwit wywija w różowej sukience na weselu brata. "Ciąża Pani służy"

Dominika Gwit wrzuciła nowe zdjęcie. "Rośnie nasz chłopiec jak na drożdżach"

Dominika Gwit opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje się przed lustrem. Wyznała, że maluch już wdał się w mamę, bo jak sama określiła, ciągnie go do sceny. Dziecko jest wyjątkowo energiczne. Nie da się ukryć, że aktorka jest w wyjątkowo dobrym humorze i ciąża wpływa na nią znakomicie. 

Rośnie nasz chłopiec jak na drożdżach. Pracowity weekend. Kocham. I coś mi się zdaje, że dzidziuś też lubi być na scenie. Tak się wierci i przybiera takie pozy, że lekarze śmieją się, że będzie cyrkowiec. No i dobrze! Niech rozpiera go energia! Tymczasem u mamy przyszedł czas na ciążowe spodnie. Matko, jak ten czas leci. Pięknego dnia kochani, cudownej niedzieli - napisała.
 

Więcej zdjęć Dominiki Gwit znajdziesz w galerii na górze strony.

Fani Dominiki bardzo często ją komplementują, nie inaczej było tym razem. Po publikacji zdjęcia pod wpisem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. 

Cudownie patrzeć na pani radość. W każdym słowie i na każdym zdjęciu widać to szczęście. Sama czekałam kilka lat na ten stan i wiem, jakie to szczęście, gdy już to się dzieje.
Dużo zdrówka, niech maluszek będzie tak pozytywny jak mama.
Wygląda pani kwitnąco - czytamy w komentarzach.

Fani doceniają jej pozytywne nastawienie i optymistyczne podejście do świata Gwit. Jak sama napisała w jednym z wpisów, próbuje wszystko ogarnąć na wesoło, bo nie potrafi inaczej. 

Tyle nowości w ostatnich dniach! Przemeblowanie, szykowanie wyprawki, tyle ciepłych słów no i ruchy naszego chłopca. Jestem taka szczęśliwa. A to dopiero początek zmian. Zapraszam was do śledzenia moich poczynań. Staram się to wszystko jakoś ogarnąć na wesoło. Bo w sumie nie umiem inaczej - napisała.
 

Dominika GwitDominika Gwit zdradziła płeć dziecka! "Sami zobaczcie"

Zobacz też: Dominika Gwit wybrała mieszkanie w starej kamienicy. W klimatycznej przestrzeni dominuje wystrój retro

Więcej o: