Dominika Gwit urządziła pokój dla syna. Uwagę internautów zwrócił jeden element

Dominika Gwit powoli kompletuje wyprawkę dla syna. Pokazała pierwsze zakupy, a także pochwaliła się, jak urządziła pokój dla swojej pociechy.

Na początku sierpnia Dominika Gwit ogłosiła, że jest w ciąży. Wiadomo, że pociecha urodzi się zimą, ale aktorka nie zna jeszcze dokładniej daty porodu. Zanim jednak nadejdzie radosny dzień, podekscytowana mama zajmuje się przygotowywaniem domu na powitanie nowego członka rodziny. 

Zobacz wideo Dominika Gwit wygłupia się z mężem nad mazurskim jeziorem

Tak wygląda pokój syna Dominiki Gwit. "Dywanik zrobił furorę"

Dominika Gwit nie może doczekać się, aż na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko. Pomimo tego, że do jego narodzin pozostało jeszcze kilka miesięcy, to aktorka nie zostawia niczego na ostatnią chwilę i kompletuje najpotrzebniejsze rzeczy. 

Muszę wam powiedzieć, że oszalałam jeszcze tyle czasu, a ja już wszystko bym chciała mieć - powiedziała w opublikowanej na Instagramie relacji.

Na InstaStories zaprezentowała, co kupiła dla dziecka. Niedawno zamówiła komplety ubrań w kolorach typowych dla chłopca, tetrowe pieluszki, a także kilka gadżetów. To jednak nie koniec. Wspólnie z mężem urządzili już pokój dla pociechy. Pomalowane na niebiesko ściany idealnie komponują się z białymi meblami. Pod oknem znalazł się kolorowy dywanik, na którym ustawiona jest komoda. Jak się okazało, takie rozwiązanie wzbudziło sensację wśród internautów, którzy zastanawiali się, dlaczego dywan jest zakryty. 

Dywanik zrobił furorę. Bardzo dużo emocji wzbudza komoda ustawiona na dywaniku. On został kupiony po to, żeby komoda nie niszczyła nam podłogi (...) Taką podjęliśmy decyzję i tak jest - wyjaśniła.

Tak wygląda pokój syna Dominiki GwitTak wygląda pokój syna Dominiki Gwit Instagram/@dominikagwit


Więcej zdjęć, na których możecie zobaczyć, jak wygląda pokój syna Dominiki Gwit znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.