Tak mieszka Agnieszka Sienkiewicz. Boska kuchnia! W salonie stylowe plakaty, ale to bujny ogród zachwyca

Agnieszka Sienkiewicz urządziła mieszkanie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wnętrza są przytulne i nie brakuje w nich ciekawych dodatków. Zobaczcie, jak prezentuje się gniazdko gwiazdy serialu "Przyjaciółki".

Agnieszka Sienkiewicz aktywnie prowadzi instagramowe konto i regularnie dzieli się z fanami ciekawostkami z życia zawodowego i prywatnego. Aktorka chętnie publikuje również w sieci kadry, na których możemy zobaczyć, jak prezentuje się jej mieszkanie. Trzeba przyznać, że pięknie urządziła przestrzeń, którą dzieli z mężem, dziećmi i psami. 

Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz chwali się efektami treningów z Anną Lewandowską

Stylowy salon Agnieszki Sienkiewicz 

W salonie Agnieszki Sienkiewicz możemy zauważyć połączenie dwóch stylów - tradycyjnego i nowoczesnego. Białe ściany ozdobione zostały kolorowymi plakatami, a na drewnianym parkiecie są wzorzyste dywany. Pomieszczenie to zostało podzielone na dwie części. W jednej z nich znajduje się duży stół i sofa, a w drugiej biblioteczka z książkami i nieco mniejsza szara kanapa. 

Salon Agnieszki SienkiewiczSalon Agnieszki Sienkiewicz Instagram/@agnieszka_sienkiewicz_official

Przestronna i jasna kuchnia 

Agnieszka Sienkiewicz nie ukrywa, że bardzo lubi gotować, a kuchnia to jej małe królestwo, które urządzone zostało niezwykle praktycznie. Do dyspozycji aktorki jest duży blat, przy którym może wyczarowywać prawdziwe specjały dla rodziny. W pomieszczeniu dominuje drewno, biel, a także czerń. Nie brakuje tu również ciekawych dodatków w postaci licznych pamiątek z podróży oraz świeżych kwiatów.

Kuchnia Agnieszki SienkiewiczKuchnia Agnieszki Sienkiewicz Instagram/@agnieszka_sienkiewicz_official

Przytulna sypialnia 

W bardzo podobnym stylu co reszta pomieszczeń urządzona jest również sypialnia. Tu również Agnieszka Sienkiewicz postawiła na jasne barwy i drewniane dodatki. Ściany ozdobione zostały obrazami i zdjęciami, a obok łóżka znajdują się szafki nocne i lampki. 

Sypialnia Agnieszki SienkiewiczSypialnia Agnieszki Sienkiewicz Instagram/@agnieszka_sienkiewicz_official

Taki ogród to idealne miejsce na relaks w gronie najbliższych 

W wolnych chwilach gwiazda serialu "Przyjaciółki" może relaksować się w ogrodzie, który jak sama przyznała "tonie" w bujnej roślinności. 

Trochę nam się dżungla w ogrodzie zrobiła w tym roku... Tonę w niej - czytamy w opisie do zdjęcia wykonanego w ogrodzie aktorki.

Na tarasie znajdują się stylowe meble, huśtawka i duży grill. Jest to zdecydowanie idealna przestrzeń do organizowania letnich przyjęć w gronie rodziny i przyjaciół. 

Ogród Agnieszki SienkiewiczOgród Agnieszki Sienkiewicz Instagram/@agnieszka_sienkiewicz_official

W galerii u góry strony znajdziecie więcej zdjęć ukazujących wnętrza w mieszkaniu Agnieszki Sienkiewicz. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.