Doda zamieszkała w willi za cztery miliony! Wielki ogród i luksusowa łazienka to początek [DUŻO ZDJĘĆ]

Już od 3 września na antenie Polsatu będziemy mogli oglądać reality show Dody. Piosenkarka podczas kręcenia programu zamieszkała w luksusowej willi, którą sama wybrała. Warta ponad cztery miliony złotych posiadłość robi wrażenie.

Doda o planowanym reality show mówiła już od prawie dwóch lat. Artystka sama wymyśliła całą koncepcję, a w realizacji projektu pomogła jej firma producencka Rochstar i telewizja Polsat. "Doda 12 kroków do miłości" z pozoru tylko wydaje się programem, w którym artystka będzie szukała miłości. Oprócz chodzenia na randki i omawiała ich z psychologiem piosenkarka pokaże kulisy swojego życia prywatnego i zawodowego. To gratka nie tylko dla fanów, ale również innych widzów, którzy są ciekawi, jaka tak naprawdę jest Doda.

Zobacz wideo Doda - szybkie strzały. Facet z brodą czy bez?

Doda zamieszkała w willi za cztery miliony! Tak wygląda ogród i dom

Piosenkarka, aby skupić się na realizacji show, wyprowadziła się z mieszkania na warszawskim Mokotowie i przeprowadziła się do wartej cztery miliony złotych willi pod Warszawą. Sama ją wybrała.

Doda oczywiście brała udział w wyborze willi. Dostała do oceny kilka lokalizacji i ostatecznie zdecydowała się na nowoczesny, designerski, przestronny dom z ogromnymi oknami. We wnętrzach króluje drewno i stonowana kolorystyka - zdradza osoba z produkcji programu.

Dom jest duży i nowoczesny. W środku znajduje się m.in. siłownia, a na zewnątrz jest zalesiony teren, gdzie można trenować bieganie, co dla ceniącej aktywny tryb życia piosenkarki nie jest bez znaczenia. 

Doda dom z 'Doda 12 kroków do miłości'Doda dom z 'Doda 12 kroków do miłości' Polsat

Sypialnia

Sypialnia znajduje się na pierwszym piętrze. W pomieszczeniu mamy ogromne okna, dzięki czemu Doda nie można narzekać na brak dziennego światła oraz cieszyć się widokiem na piękny ogród. Obok łóżka stoi spora szafa pełna książek. W sypialni można również popracować, a to dzięki stojącemu naprzeciw łóżka biurku.

Doda sypialniaDoda sypialnia Polsat

Jadalnia i pokój dzienny

W salonie króluje drewno. Na środku stoi zielona kanapa, naprzeciw której wisi telewizor.

Doda domDoda dom Polsat

Pokój dzienny łączy się z jadalnią, gdzie stoi stół z sześcioma krzesłami. Wszystko eleganckie, nowoczesne, ale zarazem przytulne.

Doda domDoda dom Polsat

Łazienka

Łazienka jest urządzona w bardzo nowoczesnym stylu. Drewniane ściany świetnie łączą się z wielką białą wanną postawioną na środku.

Doda łazienkaDoda łazienka Polsat

Dodatki

Mimo że mieszkanie zostało jedynie wynajęte dla Dody na potrzeby show, artystka zabrała tam kilka ważnyc dla siebie przedmiotów.

Doda nie zabrała ze sobą z domu żadnych mebli - chodziło o to, żeby jak najbardziej odciąć się od codziennego życia. Wzięła tylko ulubione obrazy i kamienia, co pomogło jej poczuć się komfortowo w nowych warunkach - powiedziała osoba z produkcji.

Doda domDoda dom Polsat

Oprócz obrazów artystka zabrała ze sobą ważne minerały.

Doda domDoda dom Polsat

Jak wam się podoba dom Dody? Po więcej zdjęć zajrzyjcie do naszej galerii na górze artykułu.

ZOBACZ TEŻ: Poświęciła dla niego wiele, a on zerwał z nią przez telefon. Historia miłości Dody i Nergala

Więcej o:
Copyright © Agora SA