Poświęciła dla niego wiele, a on zerwał z nią przez telefon. Historia miłości Dody i Nergala

Związek Dody i Nergala przez dwa lata rozgrzewał media. Para wiele razem przeszła, jednak ostatecznie doszło do rozstania. Dziś wokalistka znów poszukuje miłości.

Doda i Nergal przed laty tworzyli jedną z najbardziej nieoczekiwanych par polskiego show-biznesu. Lider zespołu Behemoth i charyzmatyczna wokalistka spotykali się ponad dwa lata. Piosenkarka nie ukrywała swojego rozgoryczenia po rozstaniu i czuła się mocno zraniona. Niedawno muzyk powrócił wspomnieniami do czasów związku z Rabczewską i opublikował wspólne zdjęcie. Jak wyglądała historia ich miłości?

Zobacz wideo Doda zmieniła fryzurę. Fani pomylili ją z Shakirą

Doda i Nergal - jak się poznali?

Okazuje się, że to Doda pierwsza zainteresowała się Nergalem. Wokalistka zobaczyła muzyka na kanapie u Kuby Wojewódzkiego i postanowiła, że pozna go bliżej.

Kiedy go zobaczyłam w telewizji, natychmiast zaczęłam ostrzyć harpun. Podejrzewałam, jaki ma obraz mojej osoby i tym bardziej kręciło mnie, żeby zmienił podejście - wspominała na łamach magazynu "Pani".

Pierwsza randka pary wyglądała dość zwyczajnie. Wybrali się na sushi. Ich relacja rozwinęła się bardzo szybko. Związek artystów od początku budził ogromne zainteresowanie mediów. Po jakimś czasie zaczęli nawet pojawiać się razem na ściankach. 31 grudnia 2009 roku Darski oświadczył się Dodzie. 

Doda i NergalDoda i Nergal KAPiF

Doda i Nergal - choroba muzyka

Niestety, szczęście zakochanych nie trwało długo. Latem 2010 roku u muzyka zdiagnozowano białaczkę. Doda wspierała Nergala przez cały okres walki z chorobą. Zaangażowała się także w poszukiwanie dawcy szpiku. Dzięki akcji piosenkarki fundacja DKMS zanotowała największy odzew w historii. Choroba wystawiła na próbę związek artystów.

Doda i NergalDoda i Nergal KAPiF

Doda i Nergal - rozstanie

Kiedy Darski wyzdrowiał, wydawało się, że wszystko wróci do normy. Niestety, ciężki okres mocno odcisnął się na relacji piosenkarki i lidera zespołu Behemoth. Po dwóch latach związku doszło do rozstania. Doda wyznała na łamach "Gali", że Nergal zerwał z nią przez telefon. Zareagowała wówczas bardzo emocjonalnie.

Ja dostałam szału! Byłam jak w amoku, spaliłam pół domu! Sąsiedzi wezwali straż pożarną, bo z wściekłości podpaliłam wszystkie jego rzeczy. Rower mu zrzuciłam z szóstego piętra - wspominała.

Dziś Rabczewska ma na koncie kilka kolejnych nieudanych związków. Już wkrótce będzie też poszukiwać kolejnej miłości na antenie Polsatu. W jesiennej ramówce zadebiutuje program "Doda. 12 kroków do miłości", w którym 12 śmiałków powalczy o serce wokalistki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.