Dominika Gwit zdradziła płeć dziecka! "Sami zobaczcie"

Dominika Gwit opublikowała na Instagramie wideo, z którego fani dowiedzieli się, czy aktorka urodzi syna, czy córkę. Już wszystko jasne, a gratulacjom nie ma końca.

Baby boom w polskim show-biznesie trwa. Kilka tygodni temu czwartą pociechę urodziła Aleksandra Żebrowska, w tym tygodniu na świat przyszedł także syn Lary Gessler, a już niebawem mamą zostanie Dominika Gwit. Aktorka nie ukrywa swojego podekscytowania, ponieważ, jak powtarzała w wielu wywiadach, od lat starała się z mężem o potomstwo, jednak ze względów zdrowotnych nie udawało jej się zajść w ciążę. Teraz na bieżąco mówi fanom, jak się czuje oraz prezentuje kolejne zdjęcia w stanie błogosławionym. 13 września postanowiła natomiast na dobre rozwiać wątpliwości internautów i zdradziła płeć dziecka.

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Dominika Gwit zdradziła płeć dziecka! "Sami zobaczcie"

Dominika Gwit podzieliła się radosną nowiną w bardzo popularny dla gwiazd sposób - nagrywając pomieszczenie, w którym się znajduje, podeszła do papierowego pudełka, by otworzyć je i uwolnić balon z niebieskimi dodatkami. Kolor świadczy oczywiście o płci dziecka - aktorka urodzi syna.

Chłopiec czy dziewczynka? Już wszystko jasne! Sami zobaczcie!
 

Uradowani nowymi informacjami internauci ochoczo komentowali nagranie aktorki.

Ale super! Jako mama chłopca mogę powiedzieć, że będzie zabawa i będzie się działo. Gratulację!
Gratulacje dla was kochani!
To będzie synuś mamusi, wiem z własnego doświadczenia. Dużo zdrówka dla was.

ZOBACZ TEŻDominika Gwit wybrała mieszkanie w starej kamienicy. W klimatycznej przestrzeni dominuje wystrój retro

Ojcem dziecka Dominiki Gwit jest jej mąż, Wojciech Dunaszewski, za którego wyszła 7 lipca 2018 roku. Mężczyzna jest montażystą telewizyjnym, który skradł serce aktorki dwa lata przed ślubem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.