Dominika Gwit wybrała mieszkanie w starej kamienicy. W klimatycznej przestrzeni dominuje wystrój retro

Dominika Gwit mieszka w kamienicy na warszawskim Mokotowie. Choć cztery kąty aktorki znajdują się na trzecim piętrze bez windy, przytulna, pięknie zaaranżowana przestrzeń zdecydowanie warta jest codziennego biegania po schodach.

Dominika Gwit urodziła się w Gdyni, wychowywała na Kaszubach, a do Warszawy przyjechała na studia. Aktorka ze stolicą związała też sporą część zawodowego życia i to właśnie tutaj kupiła mieszkanie. Gwit bardzo chętnie dzieli się zdjęciami z wnętrza kamienicy, w której mieszka, i nie ukrywa, że uwielbia spędzać tu wolny czas. Podejrzeliśmy, jak prezentują się cztery kąty aktorki.

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na flamingu

Agnieszka SienkiewiczTak mieszka Agnieszka Sienkiewicz. Boska kuchnia! Aż chce się w niej gotować

Tak mieszka Dominika Gwit

Mieszkanie Dominiki Gwit mieści się na trzecim i, jak można się domyślać, ostatnim piętrze budynku. Część z pomieszczeń, w tym salon, kuchnia i jadalnia, znajduje się bowiem na poddaszu. Gwit wykorzystała jednak każdy centymetr przestrzeni - na ukośnych ścianach w kuchni znalazły się duże okna, a pod skosami ustawiono szafki. Sama kuchnia jest dość niewielkich rozmiarów, a optycznie powiększają ją jasne kolory - białe fronty szafek połączone z drewnem.

 

Aktorka jest ogromną fanką niebieskiego. Ten kolor trafił na ściany w salonie i jadalni. To połączona przestrzeń, w której również znalazły się białe meble - duża komoda z szufladami, a także kredens z gablotą, w której ustawiono eleganckie naczynia. W salonie znalazło się też miejsce na szarą kanapę oraz niski stolik kawowy nawiązujący do estetyki retro.

 

Więcej zdjęć mieszkania aktorki znajdziecie w galerii na górze strony.

W jadalni króluje z kolei sporych rozmiarów stół z wygodnej krzesłami z obiciami w kolorze butelkowej zieleni. Choć stół, na co dzień przysunięty do ściany, nie zajmuje dużo miejsca, może spokojnie pomieścić sześcioosobową rodzinę

 

Ściany sypialni Dominika Gwit pomalowała na uspokajający błękit, a samo pomieszczenie nie jest przeładowane meblami. Znalazło się w nim miejsce wyłącznie na podwójne łóżko, komodę i duże lustro.

 

DodaDoda zamieszkała w willi za cztery miliony!

Aktorka uwielbia ozdoby. Mieszkanie jest pełne kwiatów, zarówno świeżych, jak i doniczkowych. Na półkach ustawione są rzeźby i klimatyczne świeczki, a w każdym pomieszczeniu pełno jest obrazów i plakatów. Dominika Gwit znalazła nawet miejsce na pianino. Więcej zdjęć mieszkania aktorki znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: