Anna Lewandowska w objęciach męża. Piękny rodzinny kadr. Czułościom nie było końca

Anna Lewandowska pochwaliła się prezentem, który otrzymała od przyjaciółki. To rodzinne momenty uchwycone na zdjęciu. Piękna rodzina.

Anna i Robert Lewandowscy wraz z córkami przeprowadzili się w tym roku do słonecznej Hiszpanii. Po ośmiu latach mieszkania w Niemczech i grania dla Bayern Monachium przed piłkarzem pojawiła się nowa szansa. W sierpniu napastnik przeszedł do FC Barcelony, co wiązało się ze zmianą adresu. Trenerka relacjonowała cały proces na Instagramie, chętnie też dzieli się nowymi wnętrzami, a także rodzinnymi kadrami. Ostatnio po raz pierwszy pokazała nawet twarze córek. Teraz Lewandowska pochwaliła się oprawionymi fotografiami, na których pozuje z mężem i córkami.

Zobacz wideo Lewandowscy na jednej imprezie Kris Jenner. Anna po cichu ją nagrała

Anna Lewandowska pokazała rodzinne fotografie. Nie szczędzili sobie czułości

Ostatnie miesiące minęły rodzinie Lewandowskich na adaptacji w nowym miejscu, a także urządzaniu nowego gniazdka. W organizacji nowej przestrzeni pomogła im influencerka Agnieszka Witkowska, znana jako Architekt Porządku. Trenerka chętnie dzieliła się procesem na Instagramie. Ich nowa willa, która znajduje się w katalońskiej miejscowości Stiges, urządzona jest w stylu minimalistycznym. Wnętrze jest jednak bardzo przytulne, a to za sprawą prywatnych ozdób i rodzinnych fotografii. Lewandowska na najnowszej relacji pochwaliła się prezentem, który otrzymała od przyjaciółki. Są to zdjęcia oprawione w drewniane ramki.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura LewandowskaAnna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska Fot. @annalewandowskahpba

Największe zdjęcie przedstawia trenerkę z rozwianymi włosami obróconą w stronę morza. Ma na sobie długi T-shirt. Na kolejnym zdjęciu zakochani małżonkowie całują się w objęciach. Najmniej widoczne jest rodzinne zdjęcie Lewandowskich. Widać jednak, że są na plaży, a uśmiechy nie schodzą im z twarzy.

Więcej o:
Copyright © Agora SA