Lewandowscy opuszczają Monachium. Klara i Laura żegnają się z dziećmi w przedszkolu. Było wzruszająco

Rodzinę Lewandowskich czeka przeprowadzka. Trenerka opublikowała wzruszające nagranie z pożegnania.

Robert Lewandowskizostał nowym zawodnikiem zespołu FC Barcelona. Zmiana drużyny oznacza także zawirowania w życiu prywatnym piłkarza i jego rodziny. Lewandowskich, którzy dotychczas mieszkali w Monachium, gdzie sportowiec grał w Bayernie Monachium, czeka przeprowadzka do Hiszpanii. Ostatnie dni Lewandowski spędził w Stanach Zjednoczonych, gdzie był na tournée z nowym zespołem, a "Lewa" odpoczywała na ukochanej Majorce. Po powrocie cała rodzina miała ręce pełne roboty przy pakowaniu i przeprowadzce. Potrzebne były nawet posiłki. W najnowszym poście opublikowanym przez Lewandowską rodzina żegnała się z ludźmi i miejscem, w którym spędzili ostatnie osiem lat.

Zobacz wideo Lewandowscy na jednej imprezie Kris Jenner. Anna po cichu ją nagrała

Lewandowscy wyprowadzają się z Niemiec. Klara i Laura żegnają się z dziećmi z przedszkola

Anna Lewandowska opublikowała wzruszający filmik na Instagramie, na którym całą rodziną żegnali się z Monachium. Dziewczynki odwiedziły przedszkole, pożegnały się z dziećmi i przedszkolankami. Piłkarz odwiedził stadion Bayer Monachium, gdzie rozegrał wiele ważnych dla kariery meczów. Towarzyszyły mu żona i córki. Trenerka pokazała także wcześniej niepublikowane kadry z ich domu, gdzie gościli wielu znajomych, a także proces pakowania dobytku i liczne pożegnania.

Czas powiedzieć do widzenia. Ogromne podziękowania dla wszystkich naszych przyjaciół z Monachium. To miejsce zostanie w naszych sercach na zawsze - napisała pod filmikiem.
 

Pod filmem znalazło się wiele komentarzy, także od znanych osób, np. Marina zostawiła serduszka pod postem.

Najbardziej rozczulający moment: jak Klarcia idzie z preclem. Rozumiem jej ból - napisała Paulina Krupińska.
Kolejny piękny rozdział przed wami - dodała Sandra Kubicka.
Mega wzruszające. Powodzenia w nowym miejscu.

Czekamy na kadry z nowego domu w Barcelonie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.