Anna Lewandowska poszła na całość. Pokazała twarze Klary i Laury

Anna Lewandowska już jakiś czas temu zrezygnowała z całkowitego zakrywania wizerunku córek, co robiła, gdy dziewczynki były mniejsze. W końcu opublikowała zdjęcie, na którym dobrze widać twarze Klary i Laury. W takich samych stylizacjach wyglądają jak bliźniaczki.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski doczekali się dwójki pociech. Klara Lewandowska ma pięć lat, a jej młodsza siostra Laura dwa. Trenerka z początku pokazywała swoje pociechy w mediach od tyłu tak, by nie było widać ich twarzy. Z czasem to się delikatnie zmieniło, a "Lewa" zaczęła publikować zdjęcia, na których córki można było zobaczyć z profilu. Teraz Anna postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i opublikowała fotografię, na której doskonale widać twarze jej pociech.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazdy wspominają poród. Aktorka z "Julii" tak krzyczała, że wezwano policję, Lewandowska straciła dużo krwi

Zobacz wideo Lewandowska pokazała, jak robi naleśniki, które "Klara uwielbia". Nie są one jednak zwyczajne

Anna Lewandowska w końcu to zrobiła. Pokazała twarze Klary i Laury 

7 września Anna Lewandowska skończyła 34 lata. Urodziny świętowała w imprezowym stylu razem z najbliższymi przyjaciółkami, z którymi wybrała się do Serbii. Po powrocie w domu czekały na nią oczywiście jej córki. Stęskniona trenerka opublikowała na InstaStories uroczy kadr, na którym widać siedzące na schodach dziewczynki. Klara i Laura miały na sobie takie same stylizacje w różowym kolorze i związane włosy w dwa kucyki. Obie były roześmiane i spoglądały na siebie. 

Więcej zdjęć Anny Lewandowskiej z córkami znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Anna Lewandowska w końcu to zrobiła. Pokazała twarze Klary i LauryAnna Lewandowska w końcu to zrobiła. Pokazała twarze Klary i Laury Fot. Instagram/ annalewandowskahpba

Niedawno Klara Lewandowska poszła do nowej szkoły, a dumna mama nie ukrywała, że bardzo emocjonuje się pierwszym dniem córki w nowym miejscu. Trenerka jest bardzo związana ze swoimi pociechami, które chętnie towarzyszą jej nawet podczas porannych treningów. Mamy nadzieję, że Anna Lewandowska od teraz zacznie coraz śmielej publikować kadry z pociechami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.