Nowa szkoła Klary Lewandowskiej. "Jedna z najlepszych na świecie". Czesne szokująco wysokie

Klara Lewandowska poszła do nowej prestiżowej szkoły w Hiszpanii. Wiemy, jak wysokie jest czesne w placówce i co zapewnia swoim uczniom.

Rodzina Lewandowskich przeprowadziła się w tym roku do słonecznej Hiszpanii. Kapitan polskiej reprezentacji wraz z żoną i córkami zamieszkał w ekskluzywnej willi w katalońskiej miejscowości Stiges. Klara ma też już za sobą pierwszy dzień w tamtejszej szkole, czym jej mama pochwaliła się na Instagramie. Teraz do mediów przedostała się informacja, jak wysokie jest czesne w placówce.

Zobacz wideo Lewandowska pokazała, jak robi naleśniki, które "Klara uwielbia"

Wiemy, ile Anna i Robert Lewandowscy płacą za szkołę Klary

Portal Pomponik dowiedział się, że szkoła, do której Lewandowscy posłali starszą córkę, to bardzo prestiżowa, międzynarodowa placówka. Nauka jest prowadzona w języku hiszpańskim oraz angielskim. Na stronie internetowej szkoła określa się mianem "jednej z najlepszych na świecie". Roczne czesne w przypadku pięciolatków wynosi aż 12 230 euro, czyli około 60 tysięcy złotych. Dodatkowo wymagane jest "wpisowe" w wysokości 3 tys. euro (15 tys. złotych) Klara ma zapewnione wiele dodatkowych zajęć, wśród których jest sport, muzyka i sztuki wizualne. Ponadto oferowane są obozy w okresie wakacyjnym. 

W naszej galerii znajdziecie dużo zdjęć Roberta i Anny Lewandowskich oraz Laury i Klary

Pierwszy dzień Klary w nowej szkole

Trenerka podzieliła się nagraniem na InstaStories, na którym opisała, jak wyglądał pierwszy dzień Klary w nowej szkole. Starsza córka Lewandowskich poradziła sobie doskonale. Była na tyle dzielna, że zasłużyła nawet na słodkości.

Adaptacja w szkole nie jest zbyt łatwa. Natomiast dzisiaj Klara była bardzo dzielna. Teraz czas na lody - powiedziała Anna Lewandowska.

Wygląda na to, że cała rodzina Lewandowskich zadomowiła się już na dobre w Hiszpanii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.