Joanna i Krzysztof Ibiszowie opublikowali urocze zdjęcie syna. "Minął tydzień". Wyjawili jego drugie imię

Krzysztof i Joanna Ibiszowie otrzymali mnóstwo gratulacji z okazji narodzin syna. Za wszystkie ciepłe słowa prezenter i jego żona podziękowali w opublikowanym na Instagramie nagraniu.

18 września 2022 roku przyszedł na świat pierwszy wspólny syn Krzysztofa i Joanny Ibisz. Chłopiec otrzymał imię Borys, a jego zdjęcie już zdążyło pojawić się na instagramowych profilach dumnych rodziców. Nie tylko bliskie im osoby złożyły parze gratulacje. Również wiele miłych słów skierowali w ich stronę internauci. Po kilku dniach od narodzin pociechy, prezenter i jego żona postanowili podziękować za wszystkie komentarze. 

Lara GesslerTak mieszka Lara Gessler. W salonie różowa kanapa, na balkonie tropikalne rośliny

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna wspomina wesele Ibisza. „Krzysiek promienieje!"

Joanna i Krzysztof Ibiszowie dziękują za wsparcie i gratulacje 

Krzysztof Ibisz jest bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych i regularnie dzieli się z internautami informacjami o sobie. Także jego żona chętnie publikuje w sieci ciekawostki z życia prywatnego i zawodowego. Jednak w związku z narodzinami syna para zrobiła sobie przerwę od Instagrama. Przy okazji krótkiej wiadomości skierowanej do fanów zapowiedzieli, że powoli wracają do regularnej internetowej aktywności. Przy okazji zdradzili, że chłopiec otrzymał drugie imię po sławnym ojcu. 

Minął tydzień od powitania naszego Borysa Krzysztofa na świecie, więc wracamy na normalne tory. Kto pamięta o naszym wyzwaniu "nie piję kawy na czczo" dajcie znać - powiedziała na wstępie żona Krzysztofa Ibisza.

W dalszej części Joanna Ibisz przeszła do podziękowań za gratulacje. 

Chcemy też bardzo podziękować za wszystkie życzenia, jest ich bardzo wiele, więc ciężko nam jest odpisać każdemu, ale mamy zbiorowe podziękowania dla wszystkich, którzy wysłali nam gratulacje.
To bardzo miłe, to też było dla nas wsparcie, że myślicie o nas ciepło, my o was też - dodał prezenter.

Przy okazji para pochwaliła się nowym zdjęciem syna. Uroczy kadr!

Joanna Ibisz, Krzysztof IbiszJoanna Ibisz, Krzysztof Ibisz Instagram/@drjoanna_lifestyleme

Małgorzata ForemniakTak wygląda córka Małgorzaty Foremniak. Ola szykuje się do ślubu

Więcej o: