Tak wygląda córka Małgorzaty Foremniak. Ola szykuje się do ślubu

Córka Małgorzaty Foremniak przyjęła oświadczyny i rozpoczęła przygotowania do ślubu. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje 32-letnia Aleksandra?

Małgorzata Foremniak wychodziła za mąż dwa razy. Pierwszym ukochanym aktorki był Tomasz Jędruszczak - tata Aleksandry. Mężczyzna zginał w tragicznym wypadku w 2005 roku. Potem aktorka związała się z reżyserem Waldemarem Dzikim, z którym adoptowała Milenę i Patryka. Mężczyzna także zmarł. W 2016 roku odszedł w wyniku ciężkiej choroby. W życiu córki Małgorzaty Foremniak nastały duże zmiany, bo kobieta szykuje się do ślubu. Sławna mama jest podobno bardzo przejęta i zaangażowana w pomoc córce. 

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Jak dziś wygląda córka Małgorzaty Foremniak? Aleksandra właśnie szykuje się do ślubu

Córka Małgorzaty Foremniak nie poszła w ślady mamy i wybrała zupełnie inny zawód. Dziewczyna została psycholożką i prowadzi sesje terapeutyczne dla dzieci oraz dorosłych. O pracy córki Małgorzata Foremniak wspomniała w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo". 

Ola jest psychologiem. Spełnia się w tej pracy – cudownie empatyczna, uważna i czuła. Prowadzi spotkania i terapie, także z dziećmi - powiedziała Foremniak.

Na stronie centrum psychologicznego, gdzie pracuje Aleksandra, czytamy, że w swojej praktyce zajmuje się dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, którzy mają za sobą traumatyczne doświadczenia, znajdują się w kryzysie lub mają trudności z zaakceptowaniem nowej sytuacji życiowej. Umiejętności adaptacji z pewnością przydadzą się córce Małgorzaty Foremniak, bo kobieta zaczyna właśnie nowy etap. 

Aleksandra Jędruszczak, córka Małgorzaty ForemniakAleksandra Jędruszczak, córka Małgorzaty Foremniak fot. facebook.com/ola.jedruszczak

Więcej zdjęć Małgorzaty Foremniak z córką znajdziesz w galerii na górze strony.

Jak donosi Pomponik, Aleksandra została narzeczoną i szykuje się do ślubu. Małgorzata Foremniak już uruchamia liczne kontakty w branży, aby pomóc córce w doborze sukni. Córka jurorki "Mam talent!" może liczyć na wsparcie i pomoc w organizacji zbliżającej się uroczystości. 

Aktorka chce się mocno zaangażować w przygotowania do „wielkiego dnia" swojej córki. Przyjaźni się ze słynnymi projektantami, którzy mogą pomóc w wyborze sukni ślubnej - czytamy na łamach serwisu.

Córce Małgorzaty Foremniak gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

Zobacz też: Małgorzata Foremniak pokazała zabawne ujęcie z wakacji. W takiej wersji jej nie widzieliśmy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.