Małgorzata Foremniak jest mamą 31-letniej Aleksandry Jędruszczak. Kobieta nie zdecydowała się zostać aktorką. Zamiast tego ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych, a na co dzień od dwóch lat pracuje w Centrum Psychologicznym. Prowadzi sesje terapeutyczne dla dzieci oraz dorosłych.
"Rewia" informuje, że Aleksandra Jędruszczak w czasie pandemii ma bardzo dużo pracy. Do jej gabinetu zgłaszają się osoby, które nie radzą sobie z izolacją, utratą pracy, zdrowia czy bliskich.
W ostatnim czasie jej gabinet przeżywa prawdziwe oblężenie. Niełatwy czas trwającej już od ponad roku pandemii, izolacja i brak kontaktów międzyludzkich - wszystko to sprawia, że dużo pacjentów szuka pomocy w gabinetach psychologów - informuje "Rewia".
Aleksandra Jędruszczak ma duże doświadczenie zawodowe. Na stronie internetowej swojego gabinetu informuje, że staż odbyła na oddziale Dziennym Nerwic i Zaburzeń Osobowości Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Później pracowała jako wolontariuszka w Służbie Psychologów Interwencji Kryzysowej przy Lotnisku Chopina w Warszawie, Ośrodku Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT oraz Ośrodku Wsparcia Dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi przy Stowarzyszeniu POMOST. Odbyła także wiele kursów specjalistycznych.
Małgorzata Foremniak z pewnością jest dumna z córki. Kilka lat temu Aleksandra Jędruszczak chętnie bywała z mamą na salonach, ale już od dawna nie pokazują się razem publicznie. Córka nie pojawia się także na Instagramie sławnej mamy.