Córka Małgorzaty Foremniak nie poszła w jej ślady. Teraz ma bardzo dużo pracy. "Jej gabinet przeżywa prawdziwe oblężenie"

Aleksandra Jędruszczak, córka Małgorzaty Foremniak, została psycholożką. Teraz w czasie pandemii ma bardzo wielu pacjentów, którzy potrzebują pomocy.

Małgorzata Foremniak jest mamą 31-letniej Aleksandry Jędruszczak. Kobieta nie zdecydowała się zostać aktorką. Zamiast tego ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych, a na co dzień od dwóch lat pracuje w Centrum Psychologicznym. Prowadzi sesje terapeutyczne dla dzieci oraz dorosłych.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Córka Małgorzaty Foremniak pomaga potrzebującym w czasie pandemii

"Rewia" informuje, że Aleksandra Jędruszczak w czasie pandemii ma bardzo dużo pracy. Do jej gabinetu zgłaszają się osoby, które nie radzą sobie z izolacją, utratą pracy, zdrowia czy bliskich.

W ostatnim czasie jej gabinet przeżywa prawdziwe oblężenie. Niełatwy czas trwającej już od ponad roku pandemii, izolacja i brak kontaktów międzyludzkich - wszystko to sprawia, że dużo pacjentów szuka pomocy w gabinetach psychologów - informuje "Rewia".

Aleksandra Jędruszczak ma duże doświadczenie zawodowe. Na stronie internetowej swojego gabinetu informuje, że staż odbyła na oddziale Dziennym Nerwic i Zaburzeń Osobowości Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Później pracowała jako wolontariuszka w Służbie Psychologów Interwencji Kryzysowej przy Lotnisku Chopina w Warszawie, Ośrodku Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT oraz Ośrodku Wsparcia Dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi przy Stowarzyszeniu POMOST. Odbyła także wiele kursów specjalistycznych. 

Małgorzata Foremniak z pewnością jest dumna z córki. Kilka lat temu Aleksandra Jędruszczak chętnie bywała z mamą na salonach, ale już od dawna nie pokazują się razem publicznie. Córka nie pojawia się także na Instagramie sławnej mamy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.