Tak urządziła się Małgorzata Foremniak. Jest klimat, ale i nieposprzątana kuchnia

Na Instagramie Małgorzaty Foremniak można podejrzeć, jak mieszka znana aktorka. Okazuje się, że jej dom wypełniają ciepłe, przytulne barwy, a także towarzystwo zwierząt. Naszą uwagę przykuła głównie kuchnia.

Małgorzata Foremniak od lat należy do czołówki najpopularniejszych polskich aktorek. Serca widzów skradła rolą doktor Zosi w hitowym serialu "Na dobre i na złe". Od 13. edycji jest też jurorką w popularnym talent show "Mam talent!". Na antenie Foremniak jest najczęściej pełna energii, pozytywnego humoru i uśmiechu. Wszystko wskazuje na to, że taka jest też prywatnie. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej jej Instagramowi i podejrzeć, jak mieszka. 

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Dom Małgorzaty Foremniak jest ciepły, przytulny i utrzymany w jasnych barwach. Wrażenie robi zwłaszcza kuchnia

W salonie Małgorzaty Foremniak znalazła się meblościanka, na której jest mnóstwo książek. Ewidentnie aktorka jest fanką czytania i niektóre lektury poleca swoim obserwatorom na Instagramie. 

ScreenScreen Fot. Instagram.com/malgorzata_foremniak_official

W domu artystki mieszkają także jej zwierzęta. Dwa koty i pies. Wygląda na to, że weekendowe leniuchowanie odbywa się z ich udziałem. Aktorka zaprasza swoją sforę także do łóżka. Sypialnia jest utrzymana w jasnych kolorach, a dominują beże.

ScreenScreen Fot. Instagram.com/malgorzata_foremniak_official

Jednak to w kuchni Małgorzata Foremniak spędza najwięcej czasu. Na zamieszczonych na Instagramie zdjęciach widzimy, że jest tam bardzo przytulnie, ale jednocześnie gustownie. Barwy są ciepłe, a pomieszczenie dekorują stylizowane na starodawne zasłony czy przedmioty w stylu vintage. 

screenscreen Fot. Instagram.com/malgorzata_foremniak_official

Na innej fotografii widzimy, że Małgorzata Foremniak ma na podłodze w kuchni płytki, a półki utrzymane są w jasnych barwach. Stylu dodaje całości drewniana obudowa lodówki i kuchennych szuflad. 

ScreenScreen Fot. Instagram.com/malgorzata_foremniak_official

Widzimy też, że zapracowana aktorka zawsze znajdzie czas na beztroską zabawę ze swoimi pupilami w salonie. 

ScreenScreen Fot. Instagram.com/malgorzata_foremniak_official

Małgorzata Foremniak z pewnością lubi klimat, który udało jej się stworzyć w domu. Najlepiej świadczy o tym fakt, że pod jednym ze zdjęć na Instagramie wstawiła cytat z piosenki Hanny Banaszak "W moim magicznym domu". 

W moim magicznym domu, wszystko się zdarzyć może, same zmyślają się historie, sam się rozgryza orzech. Licho śpi w kącie cicho i zegar tyka serdecznie. Gościu znużony gościu znudzony, jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony, zajrzyj tu do nas koniecznie - cytat z piosenki "W moim magicznym domu".

Aktorka sama siebie nazywa też "królową pół i łąk". Możemy wnioskować, że to właśnie w otoczeniu natury i przyrody czuje się najlepiej.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.