Małgorzata Foremniak pokazała zabawne ujęcie z wakacji. W takiej wersji jej nie widzieliśmy

Od kilku dni na profilu Małgorzaty Foremniak zobaczyć można relacje z pobytu na zagranicznych wakacjach. Wśród nich znalazło się zabawne nagranie, które rozbawiło fanów aktorki.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Małgorzata Foremniak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Sympatię widzów zdobyła przede wszystkim za sprawą roli pani anestezjolog Zofii Stankiewicz-Burskiej w serialu "Na dobre i na złe", w którym grała od 1999 r., lecz ma na koncie również sporo innych kreacji w produkcjach telewizyjnych i teatralnych. Aktorka jest także aktywna w mediach społecznościowych, za których pośrednictwem dzieli się z fanami informacjami, dotyczącymi kolejnych projektów zawodowych oraz scenami z życia codziennego. Tym razem na jej profilu znalazło się zdjęcie, które rozbawiło internautów.

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Małgorzata Foremniak wypoczywa na zagranicznych wakacjach. Podzieliła się zabawnym nagraniem z wodorostami na głowie

Małgorzata Foremniak to jedna z tych gwiazd, które starają się utrzymywać stały kontakt z fanami za pośrednictwem Instagrama. Obecnie aktorka przebywa na zagranicznych wakacjach, skąd zdjęcia i nagrania co jakiś czas lądują na prowadzonym przez nią profilu. Na ostatnim z opublikowanych zdjęć zapozowała z imponującym zestawem wodorostów w formie korony na głowie. Fotografię opatrzyła wymownym podpisem:

Na Dzień Matki - musi być afro.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo pochlebstw i komplementów, dotyczących nowej odsłony aktorki:

Super pięknie!
Taka mama to skarb!
Kocham panią i pani poczucie humoru, dystans do siebie i w ogóle wszystko!
 

Wy także jesteście pod wrażeniem wakacyjnej formy aktorki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.