Księżniczka Anna oziębła wobec królowej małżonki Camilli. "Nigdy nie będzie prawdziwą królową"

Najnowsza książka Angeli Levin opisuje trudne relacje między królową małżonką Camillą i księżniczką Anną. Okazuje się, że córka Elżbiety II była wyjątkowo chłodna i zdystansowana wobec swojej bratowej. Padły zaskakujące słowa.

Według nowej książki Angeli Levin księżniczka Anna bardzo ozięble potraktowała obecną królową małżonkę Camillę. Autorka ujawnia nowe szczegóły dotyczące trudnej relacji pomiędzy dwiema członkiniami brytyjskiej rodzinie królewskiej. Premiera książki "Camilla, Duchess of Cornwall: A Royal Survivor" zapowiedziana jest na 10 listopada. 

Zobacz wideo Król Karol III i jego rodzeństwo wzięli udział w "czuwaniu dzieci" przy trumnie Elżbiety II - najpierw w Edynburgu, potem w Londynie

Księżniczka Anna jako jedyna kobieta z rodziny królewskiej włożyła mundur. Dlaczego? Ma na koncie liczne osiągnięciaKsiężniczka Anna jako jedyna kobieta z rodziny królewskiej włożyła mundur

Sensacyjne słowa księżniczki Anny ujawnione: Camilla nigdy nie będzie prawdziwą królową

Z fragmentu książki Angeli Levin dowiadujemy się, że księżniczka Anna przez wiele lat była przeciwna temu, żeby Camilli nadać tytuł królowej małżonki.

Podobnie jak wielu ludzi, którzy nie znali dobrze Anny, Camilla uznała jej mroźną postawę za trudną i nieco denerwującą. Anna przez wiele lat była przeciwna idei przyznania Camilli tytułu królowej małżonki - czytamy we fragmencie książki autorstwa Angeli Levin.

królowa małżonka Camilla, księżniczka Annakrólowa małżonka Camilla, księżniczka Anna Fot. Andrew Milligan/East News

Niechęć córki Elżbiety II do bratowej miała być tak duża, że ponoć pozwoliła sobie na brutalną szczerość. 

Camilla nigdy nie będzie prawdziwą królową - miała powiedzieć księżniczka Anna według najnowszej książki Angeli Levin.

Królewska biografka podkreśla, że pocieszeniem dla Camilli nie było to, że księżniczka Anna wcześniej równie chłodno odnosiła się do księżnej Diany i Sarah Ferguson. Ekspertka od royalsów twierdzi też, że wyjątkowo trudne relacje między Camillą, a księżniczką Anną wynikały z tego, że obie były kiedyś związane z Andrew Parker-Bowlesem. 

królowa małżonka Camilla, księżniczka Annakrólowa małżonka Camilla, księżniczka Anna Fot. Sportsphoto / Splash News/ EN

Przypomnijmy, że Andrew Parker-Bowles, emerytowany oficer brytyjskiej armii, to były mąż królowej małżonki Camilli. Mężczyzna miał w latach 70. romans z księżniczką Anną. Związek oficera z księżniczką nie miał jednak racji bytu, ponieważ on był katolikiem. Córka Elżbiety II w 1973 roku poślubiła kapitana Marka Philipsa, z którym ma dwoje dzieci: Petera Phillipsa i Zarę Tindall. Małżeństwo jednak rozpadło się w 1992 roku. Z kolei rozwód pomiędzy królową małżonką Camillą, a Andrew Parker-Bowlesem nastąpił w 1995 roku. Para także doczekała się dwójki dzieci: Toma Parker-Bowlesa i Laury Lopes. 

Księżna Camilla Parker Bowles i królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta II nie cierpiała Camilli. Wiadomo, kiedy zmieniła do niej stosunek

Więcej o: