Twierdzi, że jest synem króla Karola III. Teraz chce się spotkać z księciem Harrym

Król Karol III i królowa małżonka Camilla są pomawiani o posiadanie nieślubnego syna. Urodzony w 1965 roku Australijczyk w pierwszej kolejności chce jednak spotkać się z "bratem", księciem Harrym. Sądzi, że ma mu wiele do powiedzenia.

Po śmierci królowej Elżbiety II rozpruł się worek z najbardziej absurdalnymi pogłoskami dotyczącymi członków rodziny królewskiej. I tak można po raz kolejny przeczytać m.in. o "sekretnej córce" króla i księżnej Diany albo o instruktorze jazdy konnej, rzekomym biologicznym ojcu księcia Harry'ego. Kolejna osoba, chcąca ugrać pięć minut rozgłosu, to obywatel Australii, Simon Dorante-Day. 56-latek twierdzi, że jest nieślubnym synem urzędującego monarchy i chce spotkać się z księciem Harrym, by porozmawiać jak "czarna owca z czarną owcą".

księżna DianaDiana łamała królewski protokół. W tych sytuacjach nic dla niej nie znaczył

Zobacz wideo "Czuwanie dzieci" - tak królewskie rodzeństwo uczciło pamięć królowej Elżbiety II

Rzekomy nieślubny syn króla Karola III chce poznać "brata"

Mieszkaniec australijskiego stanu Queensland utrzymuje, że został zgłoszony do zagranicznej adopcji, gdy miał osiem miesięcy. Przyczyną takiego stanu było jego pochodzenie - jest rzekomo nieślubnym synem króla Karola III i Camilli Parker-Bowles. Jak łatwo obliczyć, urodził się wtedy, gdy dzisiejszy monarcha i jego małżonka byli jeszcze nastolatkami. Rodzina królewska nie mogła sobie pozwolić na taki skandal i oddała chłopca do adopcji. Chętni z odległej Australii byli rzekomo idealnymi kandydatami na rodziców. "Prawdę" wyjawiła mu australijska babcia na łożu śmierci. Staruszka pracowała w przeszłości na królewskim dworze, więc dysponowała ponoć informacjami z pierwszej ręki. 

Zdjęcia króla Karola III i królowej małżonki Camilli znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Dorante-Day rzeczywiście urodził się w Wielkiej Brytanii, w Portsmouth, trudno jednak uwierzyć, by był synem urzędującej pary królewskiej. Mężczyzna nie poddaje się i publikuje zdjęcia, które mają wykazać jego podobieństwo do "rodziców".

Na tym jednak nie poprzestał. Jak czytamy w serwisie news.com.au, pragnieniem "nieślubnego syna" jest spotkanie z księciem Harrym, którego - podobnie jak siebie - określa mianem czarnej owcy. Chce ustrzec go przed popełnieniem błędu i zachęcić, by poświęcał ukochanej szczególną uwagę, ponieważ Meghan Markle może spodziewać się kolejnych medialnych ataków pod swoim adresem.

Australijczyk twierdzi, że małżonka Harry'ego znajdzie nić porozumienia z jego żoną Elvianną, która, jako Aborygenka, również doświadczała dyskryminacji na tle rasowym.

Książę HarryKsiążę Harry kończy 38 lat. Pamiętacie, jak bawił się nago w Las Vegas?

Dwór oczywiście milczy. Jak sądzicie, w tej plotce jest jakieś ziarnko prawdy?

Zdjęcia króla Karola III i królowej małżonki Camilli znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: