"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna w objęciach partnera. Tą stylizacją musiała przyćmić pannę młodą

Joanna z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się pierwszym wspólnym kadrem z partnerem. Wcześniej unikała pokazywania się z ukochanym w mediach społecznościowych. Para pozuje na tle ślubnych dekoracji.

Joanna Lazar była uczestniczką czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mimo starań związek z wybranym przez ekspertów Adamem ostatecznie nie przetrwał. Kobiecie nie udało się znaleźć miłości w randkowym programie stacji TVN, ale obecnie jest szczęśliwie zakochana. W styczniu z partnerem powitała na świecie córkę Zosię. Dziewczynka bez dwóch zdań skradła serca rodzicom. Jednak tym razem Joanna nie podzieliła się kadrem z córką, lecz po raz pierwszy zdecydowała się pokazać partnera.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna pierwszy raz pokazała partnera

W programach randkowych nie tylko można odnaleźć miłość życia, ale i prawdziwą przyjaźń. Jeszcze niedawno Joanna wraz z przyjaciółkami z programu bawiły się na wieczorze panieńskim Agaty z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobiety zdecydowały się pokazać od innej strony - w rockowych stylizacjach. Teraz Joanna ze swoimi fanami w mediach społecznościowych zdecydowała się podzielić zdjęciem, na którym pierwszy raz możemy zobaczyć jej partnera. Para wybrała się razem na wesele. Joanna pięknie prezentuje się w długiej pięknej sukni, na jej twarzy gości ogromny uśmiech. Nie zabrakło także drobnych gestów czułości. Po zdjęciach dodanym na Instagramie Joanny widać, że para świetnie się ze sobą czuje. 

 
Dużo miłości każdego dnia.
Szczęście wypisane na twarzy - piszą fani na Instagramie Joanny Lazar.

Pod postem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy. Fani nie szczędzą życzeń Joannie i jej partnerowi.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar odnalazła szczęście po programie

Mimo nieudanego małżeństwa Joanna odnalazła szczęście i cieszy się z życia. Ma nowego partnera, z którym doczekała się córki. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chętnie dzieli się ze swoimi fanami najnowszymi relacjami z życia za pomocą mediów społecznościowych. Mamy nadzieję, że wkrótce pokaże nam również twarz taty małej Zosi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.