"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Joanna bawią się na panieńskim Agaty. Kreacje? Jest pazur

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Joanna pojawiły się na wieczorze panieńskim Agaty. Panie zaprezentowały się w dość rockowych stylizacjach.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Widzowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z pewnością kojarzą Agatę z trzeciej edycji programu. Ta była swatana z Maciejem, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Już w ostatnim odcinku show uczestniczka mówiła o planowanym rozwodzie, który finalnie nastąpił zaledwie dwa miesiące po zakończeniu programu. Sama Agata urządziła z tej okazji nawet przyjęcie, na którym pojawili się koledzy i koleżanki z programu. Przed nią kolejna uroczystość - tym razem mowa o weselu, bo Agata już kilka miesięcy temu zaręczyła się z nowym partnerem. W ostatnim czasie zorganizowała wieczór panieński, na którym nie zabrakło koleżanek ze "Ślubu".

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Joanna bawią się na wieczorze panieńskim Agaty

Na Instagramie Joanny Lazar i Izabeli Juszczak pojawiły się posty z kreacjami pań na wieczór panieński Agaty. Iza napisała:

Kraków nocą, pełen wrażeń i emocji. Pierwsze nasze wspólne wyjście z Asią Lazar, a do tego połączone z wieczorem panieńskim. Fantastyczny klimat i zabawa do białego rana.
 

Joanna Lazar opublikowała wpis w nieco bardziej rzewnym tonie. Choć przyznała, że bawiła się świetnie, to nie mogły opuścić ją wyrzuty sumienia, że nie jest właśnie przy swojej córce Zosi. 

Muzyka, taniec, zabawa i… wewnętrzne wyrzuty sumienia. Ale dlaczego? Przecież Zosia była pod dobrą opieką taty. Pierwsza nasza osobna noc, ale myślami wspólna - napisała Lazar.
 

Wieczór podsumowała również Agata, która podziękowała przyjaciółkom za zorganizowanie wieczoru.

To był wspaniały wieczór. Mój "bridal team" zorganizował najlepszy panieński. Dziękuję dziewczyny za świetną zabawę, niezapomniane atrakcje i dużą dawkę humoru. Ten czas zapamiętam na zawsze.
 

Zarówno Lazar, jak i Juszczak postawiły na czarne, rockowe stylizacje. Która kreacja podoba wam się bardziej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.