"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agata zaręczyła się! Pokazała pierścionek i narzeczonego. "Najpiękniejszy dzień w moim życiu"

Agata Ząbczyk z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie znalazła miłości w programie. Na szczęście niedługo po zakończeniu telewizyjnego show na jej drodze stanął mężczyzna, z którym właśnie się zaręczyła. Pokazała pierścionek i romantyczne zdjęcia.

Widzowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z pewnością kojarzą Agatę z trzeciej edycji programu. Ta była swatana z Maciejem, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Już w ostatnim odcinku show uczestniczka mówiła o planowanym rozwodzie, który finalnie nastąpił zaledwie dwa miesiące po zakończeniu programu. Sama Agata urządziła z tej okazji nawet przyjęcie, na którym pojawili się koledzy i koleżanki z programu. Przed nią kolejna uroczystość. Tym razem mowa o weselu, bo Agata właśnie się zaręczyła.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy niespodziankę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agata zaręczyła się

Kilka miesięcy po rozwodzie z Maciejem, Agata zaczęła spotykać się z nowym partnerem. Niedługo później zdecydowała się zamieszkać z ukochanym. W mediach społecznościowych regularnie relacjonowała ich wspólne chwile. Podczas ostatnich wakacji na Krecie w ich związku doszło do przełomowego momentu. Ukochany Agaty poprosił ją o rękę, a ta się zgodziła. Na Instagramie pochwaliła się romantycznym ujęciem na plaży z zaręczyn oraz zdjęciem pierścionka.

100000000 razy tak!! Rozpoczynamy nowy rozdział. Najpiękniejszy dzień w moim życiu. Od teraz będzie ich więcej - napisała pod postem Agata.
 

Pod postem pojawiła się cała masa gratulacji, także od innych uczestników programu m.in. Wojtka i Agnieszki z czwartek edycji show. Do wszystkich gratulacji i miłych słów Plotek oczywiście się przyłącza.

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Sołtysik zapytał Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o... zmarłą mamę Laury. Internauci wstrząśnięci. "WSTYD!"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.