Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie z "Klanu" sprzed 16 lat. Obok Kaczorowska, jeszcze nastolatka

Małgorzata Ostrowska-Królikowska właśnie udostępniła sentymentalne ujęcie telewizyjnej zapowiedzi "Klanu" sprzed lat. Na fotografii aktorka pojawiła się w towarzystwie serialowej córki "Bożenki".

22 września minie 25 lat od pierwszej emisji "Klanu". Na antenie TVP1 telenowela pojawia się nieprzerwanie od 1997 roku. Serial na dobre zagościł w telewizji i wygląda na to, że jeszcze długo z nami zostanie. To jedna z najpopularniejszych produkcji w kraju. Wychowały się na nim całe pokolenia. Kiedyś poruszał ważne społeczne tematy, dziś traktowany jest bardziej jako sentymentalne wspomnienie dawnych lat. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o powrocie do sylwetki sprzed ciąży

Jakub Tolak, Zofia SamselJakub Tolak o wychowywaniu dziecka w kamperze. "Rzeczywistość wygląda inaczej"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie z "Klanu" sprzed 16 lat. Obok Kaczorowska, jeszcze nastolatka

Małgorzata Ostrowska-Królikowska grała w "Klanie" od samego początku emisji w 1997 roku. Aktorka wciela się w serialu w postać Grażynki Lubicz. Jej bohaterka wraz z mężem Ryśkiem (Piotr Cyrwus) bardzo długo zmagała się z problemem bezpłodności. Ostatecznie para zdecydowała się na adopcję i zostali rodzicami Maćka i Bożenki (Agnieszka Kaczorowska). Po jakimś czasie Grażynce udało się zajść w ciążę i na świecie pojawiła się Kasia, w którą wcieliła się córka aktorki - Julia Królikowska. Julia pracowała na planie od samych narodzin, a niedawno pojawiły się informacje, że serialowa Kasia wkrótce sama zostanie mamą

Serial 'Klan' 16 lat temu.Serial 'Klan' 16 lat temu. fot. instagram.com/malgorzata_ok

Na Instagramie Ostrowską-Królikowską obserwuje już ponad 100 tysięcy osób. Aktorka na relacjach często pokazuje kulisy z planu zdjęciowego "Klanu". Wygląda na to, że serialowej Grażynce zebrało się na sentymentalne wspomnienia, bo właśnie pokazała stare zdjęcie z jedną z serialowych córek. Agnieszka Kaczorowska, która wcieliła się w postać Bożenki, na fotografii wygląda jeszcze jak dziecko, a dziś jest już mamą dwójki dzieci. W "Klanie" po raz pierwszy pojawiła się w 1999 roku jako malutka dziewczynka i tak samo jak wiele bohaterek serialu dorastała na oczach widzów. 

Więcej zdjęć z serialu "Klan" znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 

Paulina HoltzHoltz trafiła na artykuł sprzed 20 lat ze swoim udziałem. "To było życie przed życiem"

Zobacz też: Uśmiechnięta Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazuje "kandydata na zięcia". "To podbite oko to nie ja"

Więcej o: