Uśmiechnięta Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazuje "kandydata na zięcia". "To podbite oko to nie ja"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcie w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Młodzieńca określiła mianem "kandydata na zięcia". O kogo chodzi?

Więcej na temat polskich gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Za Małgorzatą Ostrowską-Królikowską trudny okres. Dwa lata temu aktorka pożegnała ukochanego męża, Pawła Królikowskiego. W 2021 roku wydawało się, że będzie lepiej, bo dwoje dzieci artystki stanęło na ślubnym kobiercu. Niestety, familia Królikowskich stała się bohaterką głośnego skandalu. Wszystko za sprawą poczynań najstarszego syna aktorki, Antka. Wygląda jednak na to, że uśmiech wrócił na twarz Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Zobacz wideo Antek Królikowski przeprosił, zrezygnował z pracy z federacją i zapowiedział, że znika całkiem na jakiś czas

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje u boku tajemniczego młodzieńca. Nowy zięć? Nie do końca

Na ostatnich zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych, Małgorzata Ostrowska-Królikowska wygląda na radosną i wypoczętą. Tym razem u jej boku pojawił się tajemniczy młodzieniec, na którego twarzy zauważyć można było pokaźne limo. Fotografię z mężczyzną aktorka opatrzyła zagadkowym podpisem.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska Instagram, @malgorzata_ok

#Zakochanie. Kandydat na zięcia. To podbite oko to nie ja - czytamy w instagramowej relacji umieszczonej na profilu aktorki.

Już na kolejnym filmiku dowiadujemy się, o co chodzi. Chłopak pozujący do fotografii jest kolegą Małgorzatu z planu "Klanu". W emitowanej od ponad dwudziestu lat telenoweli Emil Lipski gra absztyfikanta Kasi, córki serialowej Grażynki Lubicz.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska Instagram, @malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w najbliższych latach może spodziewać się podobnych sytuacji w życiu realnym. Panną jest bowiem jej najmłodsza córka, Marcelina. Dziewczyna w tym roku będzie obchodzić 20 urodziny.

Więcej o: