Paulina Holtz trafiła na artykuł sprzed 20 lat ze swoim udziałem. "Internet ci tego nie zapomni"

Paulina Holtz udostępniła na Instagramie zdjęcie gazety sprzed dwóch dekad. Jest bohaterką artykułu, który został zatytułowany "Kocham, lubię, szanuję...".

Paulina Holtz od 25 lat gra w serialu "Klan", gdzie wciela się w postać Agnieszki Lubicz. Aktorka na planie współpracuje z mamą, Joanną Żółkowską, która prywatnie jest jej bardzo bliska. Początkowo nie planowała wiązać się z branżą filmową, jednak poszła na casting do produkcji TVP. W rozmowie z "Galą" śmiała się, że wiążąc się z "Klanem" stała się bardziej rozpoznawalna niż Żółkowska. "Nagle ja, 20-letnia dziewczyna, która nie ma żadnego doświadczenia, stałam się bardziej rozpoznawalna niż Joasia, świetna, ceniona aktorka - opowiadała kilka lat temu.

Zobacz wideo Zaczynała jako Bożenka z "Klanu"

Paulina Holtz w artykule sprzed 20 lat

Serialowa Agnieszka Lubicz była gwiazdą nie tylko ekranu, lecz także pojawiała się w gazetach. Teraz na Instagramie pochwaliła się prawdziwą perełką. Przyjaciółka aktorki podesłała jej znaleziony artykuł z jednego z czasopism, który powstał 20 lat temu. Jego tytuł brzmi: "Kocham, lubię, szanuję..." i zostało w nim prześwietlone życie wówczas 25-letniej Pauliny Holtz. Przedstawiono jej rodziców, babcię, przyjaciół. Pokazano też zwierzęta oraz autorytet aktorki, którą była wtedy Maja Komorowska. 

OMG! To było życie przed życiem. Życie tak dawne, tak "w innym życiu", że totalnie nie wiem, co o tym myśleć #dawnedzieje #kiedyśtobyło - śmieje się.
 

Także internauci są zachwyceni odkryciem aktorki:

Złoto.
Artykuł wysokiej klasy. Niestety, tak kiedyś wyglądaliśmy.
Internet ci tego nie zapomni - piszą.

Aktorka odpisuje na niektóre z wiadomości. W komentarzach śmieje się przede wszystkim ze swojej stylizacji, w jakiej zapozowała na zdjęciu do gazety. Miała na sobie bluzkę w siatkę oraz spódnicę w kratę. Do tego dobrała lakierowane buty na obcasie, sięgające połowy łydki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.