Joanna Opozda wbija szpilę partnerce Antka Królikowskiego. "Nigdy nie odebrałam kobiecie męża"

Joanna Opozda rozstała się z Antonim Królikowskim, gdy była jeszcze w ciąży. Miał ją zostawić dla nowej partnerki - prawniczki Izabeli. Teraz aktorka wrzuciła nagranie, które wygląda dosyć intrygująco w kontekście tegorocznych wydarzeń z jej życia.

Joanna Opozda po rozstaniu z Antonim Królikowskim przez kilka miesięcy nie wypowiadała się na jego temat. Potem wyniknęła afera między byłymi partnerami i nawzajem obrzucali się oskarżeniami. Chodziło m.in. o alimenty i czas spędzany przez Antka z małym Vincentem. Aktualna partnerka Królikowskiego miała mu doradzić, aby ten zastraszył żonę prawnikami. Obiecała, że ją zniszczy. Kiedy Joanna przeczytała tę wiadomość, była w dziewiątym miesiącu ciąży i natychmiast zgłosiła sprawę na policję. Teraz, choć konflikt nieco przycichł, najwyraźniej byli partnerzy wciąż nie pałają do siebie sympatią. Spójrzcie tylko na najnowsze nagranie Opozdy na Instagramie. 

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Joanna Opozda z sugestywnym InstaStories 

Joanna Opozda w lipcu opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jest ucharakteryzowana do roli Brigitte Bardot. Okazało się, że film w którym wciela się w jedna z największych gwiazd francuskiego kina, dostał pierwszą nominację do Konkursu Głównego w Gdyni. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że jest bardzo dumna z tego angażu i wiele dla niej znaczy. Marzy nawet o tym, żeby się z Brigitte spotkać. We wtorek podzieliła się na InstaStories krótkim fragmentem z dokumentu "Brigitte Bardot - Historia gwiazdy" z 1996 roku. Legendarna aktorka sama w nim wystąpiła i opowiadała o swoim życiu. Opoździe najwyraźniej bardzo spodobał się fragment o wierności Bardot. Słyszymy na nim:

Nigdy nikomu nie uwiodłam męża, nigdy nie odebrałam kobiecie męża. Nigdy - mówi Bardot we fragmencie udostępnionym przez Opozdę.

InstaStory Joanny OpozdyInstaStory Joanny Opozdy Instagram.com/asiaopozda

Trudno nie połączyć go z sytuacją aktorki, która rozstała się z Królikowskim w ciąży, a on zaledwie kilka tygodni później był widziany z nową partnerką. 

Zobacz też: Vincent Królikowski wypowiedział pierwsze słowo! Joanna Opozda zdradziła, co usłyszała

Więcej o: